JACOBS DOUWE EGBERTS

ilość znalezionych towarów: 46

W 1957 roku DOUWE EGBERTS założył swój pierwszy sklep z kawą, sto lat później w Niemczech Johann Jacobs otworzył swój pierwszy sklep spożywczy.

Dziś JACOBS DOUWE EGBERTS to największa firma na świecie produkująca kawę i herbatę typu pure-play pod względem przychodów. Swoją działalność prowadzi w ponad stu krajach na całym świecie, wierząc, że rzeczy niezwykłe dzieją się przy filiżance kawy i herbaty.

Grupa JACOBS DOUWE EGBERTS hołduje takim wartościom jak Prostota, Dyscyplina, Solidarność, Odpowiedzialność. Skupiają się na tym, co ważne, pragnąc osiągnąć mistrzostwo w każdej dziedzinie, wybierając tylko proste ścieżki, by osiągnąć zamierzony cel. Grupa bierze odpowiedzialność za swoje decyzje, są przeciwnikami niepotrzebnej biurokracji.
Ważne jest dla nich etyczne postępowanie i zgodność z przepisami prawa, w których prowadzą działalność. Kładą nacisk na to, aby każdy pracownik mógł czuć się bezpiecznie i miał możliwość poufnego zgłaszania naruszeń.

Grupa JACOBS DOUWE EGBERTS w swoim portfolio ma ponad 50 marek, w tym L'OR, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts, OldTown, Super, Pickwick i Moccona.
Wśród nich są marki globalne znane na całym świecie, które są dużymi graczami na rynku i marki regionalne. Marki regionalne mają międzynarodowy zasięg, charakteryzują się lokalnymi niuansami, które zakorzenione są w historii i kulturze danego kraju czy regionu. Podkreślają one indywidualne zwyczaje picia kawy i herbaty w danym miejscu.

JACOBS DOUWE EGBERTS wierzy, że ich marki łączą ludzi, dają im możliwość tworzenia swojej historii, nowych połączeń i wrażeń. Dają energię i radość.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel