Kawa mielona Dallmayr

ilość znalezionych towarów: 4

  Niemiecka marka Dallmayr, z siedzibą w Monachium i ponad 300-letnią tradycją, jest jednym z czołowych niemieckich producentów kawy. Firma, której zarządzanie spoczywa w rękach rodzin Wille i Randlkofer, jest synonimem pasji do perfekcji i innowacyjności. Rocznie wypalając ponad 80.000 ton kawy w niemieckich palarniach, Dallmayr dostarcza swoje produkty do sklepów, hoteli, barów i restauracji na całym świecie. Ich kawa, zarówno ziarnista jak i mielona, łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, co odzwierciedla się w każdej filiżance.

  Kawa Mielona Dallmayr

  W ofercie sklepu Konesso.pl posiadamy kawy ziarniste oraz kawy mielone Dallmayr. Kawa Dallmayr to symbol najwyższej jakości na każdym etapie produkcji. Od starannej selekcji ziaren pochodzących z najlepszych regionów uprawnych świata — Etiopii, Papui Nowej Gwinei, Kolumbii, i Brazylii — po proces prażenia dostosowany do poszczególnych rodzajów ziaren. Marka dba o każdy szczegół, by zapewnić, że ich kawa mielona spełnia najwyższe standardy jakości i świeżości.

  Kawa mielona Dallmayr jest pakowana próżniowo i w szczelnych opakowaniach zachowuje długo swoją świeżość. Jest to świetna propozycja dla wszystkich wielbicieli tradycyjnych metod parzenia, którzy uwielbiaja klasyczny smak kawy, ale nie tylko. Kawa mielona Dallmayr Classic, mieszanka robusty i arabiki jest idealna do różnych metod parzenia, w tym do klasycznego ekspresu ciśnieniowego, kawiarki, a także do French Pressu. Kawa dostępna jest w opakowaniach 500 g. Dla miłośników mocniejszych w smaku nut polecamy średnio paloną 100% arabikę Dallmayr Prodomo. Kawy mielone Dallmayr są idealne dla koneserów i wszystkich, którzy cenią sobie doskonały smak kawy.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel