Kawa mielona Tchibo

ilość znalezionych towarów: 4
  Kawa mielona Tchibo

  Tchibo to niemiecka marka, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją kawy. Nieustanny rozwój firmy sprawił, że dzisiaj Tchibo jest jednym z największych detalistów i producentów kawy na całym świecie, który posiada ponad 1000 własnych sklepów, z czego ponad 50 w Polsce. Tchibo posiada ofertę produktów we wszystkich segmentach od super premium po ekonomiczny. Są to wysokiej jakości kawy mielone, ziarniste, rozpuszczalne i w kapsułkach.

  KAWA MIELONA TCHIBO BARISTA

  Ogromną popularnością cieszą się kawy mielone Tchibo Barista, które doskonale sprawdzą się do przygotowania w kawiarkach i w sposób tradycyjny. Dwie wersje kawy Tchibo Barista Intense i Tchibo Barista Classic dostępne są w opakowaniach 250g. Są to średnio i ciemno mieszanki składające się z najwyższej jakości zmielonych ziaren brazylijskiej arabiki, które posiadają szlachetny smak i aromat.

  KAWA MIELONA TCHIBO PRIVATE

  Najwyższej klasy kawy mielone Tchibo z serii Private pozwalają nam odkryć prawdziwy smak kawy pochodzącej z różnych stron świata. 100% arabiki z Brazylii, Gwatemali czy Wschodniej Afryki różnią się smakiem i aromatem, który zawdzięczają odpowiednim warunkom klimatycznym i tradycyjnej metodzie obróbki. Tchibo Private to jaśniej palone kawy, które zachwycą naturalną, delikatną kwasowością, a przygotować je możemy w ekspresach przelewowych czy zaparzaczach french press.

  W Sklepie Konesso.pl możecie kupić kawy mielone z serii Tchibo Barista oraz Tchibo Private, które sprawdzą się w każdym domu oraz biurze.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel