Kawa mielona Simon Levelt

ilość znalezionych towarów: 6

  Simon Levelt to holenderski producent wysokiej jakości ekologicznej kawy mielonej klasy premium. Początki firmy sięgają roku 1826, kiedy to jej założyciel Simon Levelt otworzył pierwszy sklep w Amsterdamie. Początkowo sprzedaż kawy ograniczała się tylko do lokalnych klientów detalicznych, ale z czasem Simon Levelt zaczął również zaopatrywać inne sklepy i firmy. Prawie 200 lat później marka Simon Levelt jest znana na całym świecie.

  EKOLOGICZNA KAWA MIELONA SIMON LEVELT

  Kawa Simon Levelt składa się najwyższej jakości zmielonych ziaren, które pochodzą z ekologicznych upraw. Producent od 6 pokoleń stawia na zrównoważony handel, dlatego wszystkie składniki sprowadzane są bezpośrednio od plantatorów. Taki system zapewnia hodowcom sprawiedliwe wynagrodzenie, a Simon Levelt ma pełną kontrolę nad jakością zamawianego towaru. Dzięki temu kawa mielona Simon Levelt posiada bogaty smak i intensywny aromat.

  KAWA MIELONA SIMON LEVELT DO DOMU

  Kawa mielona Simon Levelt doskonale sprawdzi się jako kawa do domu. Do wyboru mamy mieszanki arabiki i robusty dostępne w różnych proporcjach oraz wysokiej jakości 100% arabiki o wyśmienitym smaku. Odpowiedni stopień zmielenia ziaren sprawia, że są to kawy, które najlepiej posłużą nam do parzenia w kawiarkach, zaparzaczach french press, ale także w ekspresach kolbowych i automatycznych. Uniwersalność kaw mielonych Simon Levelt powoduje, że świetnie smakują przygotowane jako intensywna kawa czarna, ale również rewelacyjnie komponują się z mlekiem.

  Kawy mielone Simon Levelt znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel