Kawa mielona Gima

ilość znalezionych towarów: 5

  Gima Caffe to włoska palarnia kawy z siedzibą w Rzymie, która działa już od ponad 40 lat. Rzemieślnicza palarnia z biegiem czasu stała się producentem kawy na skalę światową, dlatego dziś wysokiej jakości kawę mieloną Gima możesz znaleźć również w naszym sklepie. Gima Caffe to producent kawy mielonej, tworzonej zgodnie z włoską tradycją, która zachwyci każdego miłośnika wyśmienitego smaku oraz intensywnego aromatu. Poznaj wysokiej jakości kawy mielone Gima Caffe w sklepie Konesso.pl.

  WYSOKIEJ JAKOŚCI KAWA MIELONA

  Swoje mieszanki Gima tworzy, wykorzystując jedynie ziarna najlepszej jakości, które przechodzą staranną selekcję. Nazwy kaw Gima inspirowane są nazwami kamieni szlachetnych takich jak rubin, bursztyn, perła, szafir i diament, co idealnie odzwierciedla ich najwyższą jakość. Gima Caffe oferuje nam 100% arabiki oraz mieszanki zawierające ziarna robusty w różnych proporcjach, dzięki czemu z oferty kaw mielonych Gima może korzystać każdy, bez względu na upodobania smakowe. Znajdziemy w niej kawy o różnym stopniu intensywności i zawartości kofeiny, a mieszanka Gima Zaffiro to kawa mielona bezkofeinowa, którą możemy pić bez względu na porę dnia.

  WŁOSKA KAWA MIELONA

  Kawa mielona Gima Caffe jest wypalana w typowo włoski sposób, a dzięki odpowiedniemu zmieleniu ziaren doskonale posłuży nam jako kawa do kawiarki. Włoska kawa mielona Gima może nam posłużyć również do parzenia tradycyjnego lub do przygotowania w zaparzaczach French Press. Kawy mielone Gima zachwycą miłośników kawy czarnej oraz kawy z mlekiem. Kawa Gima jest dostępna w opakowaniach 250 g, co sprawia, że idealnie sprawdzi się jako włoska kawa mielona do domu.

  Skorzystaj z oferty sklepu Konesso.pl i poznaj bliżej wysokiej jakości włoskie kawy mielone Gima Caffe.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel