Kawa mielona Bialetti

ilość znalezionych towarów: 7

  Bialetti to włoska firma z bardzo długą tradycją i piękną historią. Przedsiębiorstwo powstało w 1919 roku, kiedy to Alfonso Bialetti otworzył własny warsztat z aluminiowymi półproduktami. Pierwsza kawiarka Bialetti pojawiła się w 1933 roku i od razu zachwyciła świat prostym, a zarazem eleganckim wyglądem oraz starannym wykonaniem.

  Dzięki wysokiej jakości swoich produktów, które podbiły serca miłośników kawy na całym świecie, Bialetti stało się synonimem niepowtarzalnego designu oraz długiej tradycji. Jednak Bialetti to nie tylko wspaniałe czajniczki do parzenia kawy, ale również sama kawa, która symbolizuje prawdziwy włoski styl zgodny z tradycjami wielu regionów.

  Kawa mielona Bialetti

  Włoska kawa Bialetti to wysokiej jakości mieszanki, które powstają z myślą o użytkownikach kawiarek. Zmielenie ziaren na odpowiednią grubość sprawia, że kawa mielona Bialetti jest idealnie przystosowana do parzenia w czajnikach moka. Pomimo tego, że przemiał jest odpowiedniej grubości do parzenia w kawiarkach, to kawę mieloną Bialetti możemy z łatwością przygotować na inne sposoby. Jeżeli z ekspresem kolbowym posiadamy specjalne sitka przeznaczone do kawy mielonej, to bez problemu zaparzymy w nim kawy Bialetti.

  Kawy mielone w puszkach Bialetti są kompozycjami, które znajdą swoich zwolenników wśród osób ceniących delikatne, zmysłowe kawy oraz tych, którzy uwielbiają mocne i intensywne smaki. Odpowiednie połączenie wysokiej jakości arabiki oraz robusty sprawia, że każda z kaw Bialetti jest inna.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel