SIMON LEVELT

ilość znalezionych towarów: 36

Simon Levelt to holenderski producent wysokiej jakości ekologicznej kawy i herbaty klasy premium. Początki firmy sięgają roku 1826, kiedy to jej założyciel Simon Levelt otworzył pierwszy sklep w portach Amsterdamu. Początkowo sprzedaż kawy i herbaty ograniczała się tylko do lokalnych klientów detalicznych, ale z czasem Simon Levelt zaczął również zaopatrywać inne sklepy i firmy. Prawie 200 lat później marka Simon Levelt jest znana na całym świecie.

Firma Simon Levelt od 6 pokoleń dba o dobro ludzi i przyrody oraz promuje zrównoważony handel i ekologiczne metody upraw. Daje to gwarancję najsmaczniejszej kawy i herbaty tworzonej wyłącznie z naturalnych składników. Simon Levelt od zawsze poszukuje najlepszych smaków, a wszystkie składniki kupuje bezpośrednio u rolnika. Najwyższej jakości ziarna kawy i liście herbaty są starannie selekcjonowane i przechodzą kontrolę jakości.

Simon Levelt to przede wszystkim wielcy pasjonaci kawy i herbaty, którzy nieustannie odkrywają i lepiej poznają ten niezwykły świat po to, aby się nim z nami dzielić.

Produkty marki Simon Levelt dostępne są teraz w sklepie internetowym Konesso.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

Lokalizacja

Podaj kod pocztowy adresu dostawy

lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

Lokalizacja

Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

pixel