SIMON LEVELT

ilość znalezionych towarów: 15

   Simon Levelt to holenderski producent wysokiej jakości ekologicznej kawy i herbaty klasy premium. Początki firmy sięgają roku 1826, kiedy to jej założyciel Simon Levelt otworzył pierwszy sklep w portach Amsterdamu. Początkowo sprzedaż kawy i herbaty ograniczała się tylko do lokalnych klientów detalicznych, ale z czasem Simon Levelt zaczął również zaopatrywać inne sklepy i firmy. Prawie 200 lat później marka Simon Levelt jest znana na całym świecie.

   Firma Simon Levelt od 6 pokoleń dba o dobro ludzi i przyrody oraz promuje zrównoważony handel i ekologiczne metody upraw. Daje to gwarancję najsmaczniejszej kawy i herbaty tworzonej wyłącznie z naturalnych składników. Simon Levelt od zawsze poszukuje najlepszych smaków, a wszystkie składniki kupuje bezpośrednio u rolnika. Najwyższej jakości ziarna kawy i liście herbaty są starannie selekcjonowane i przechodzą kontrolę jakości.

   Simon Levelt to przede wszystkim wielcy pasjonaci kawy i herbaty, którzy nieustannie odkrywają i lepiej poznają ten niezwykły świat po to, aby się nim z nami dzielić.

   Produkty marki Simon Levelt dostępne są teraz w sklepie internetowym Konesso.pl.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel