Kawa ziarnista LOR

ilość znalezionych towarów: 2

  Francuski rodowód, oryginalne ziarna i prestiż – właśnie to oferuje marka L’OR, serwując kawę ziarnistą z najwyższej półki. L’OR w języku francuskim oznacza złoto i sugeruje, że każde ziarno jest na wagę złota. W tej kategorii zobaczysz przede wszystkim 100% arabikę i to nie tylko w klasycznym wydaniu, ale i smakowym – może skusisz się na małą czarną jeżynową, a może na subtelne nuty żółtych owoców?

  Kawa ziarnista L'OR – gdy kawa jest cenna niczym złoto

  Zanurz się w aromatycznym świecie prawdziwej kawy. Przenieś swoje kofeinowe doświadczenie na wyższy poziom dzięki marce L’OR, która ożywi Twoje zmysły i dostarczy chwil relaksu i przyjemności. Jej producentem jest Jacobs Douwe Egberts – oferuje przede wszystkim oryginalną arabikę przeznaczoną do ekspresów automatycznych, ciśnieniowych i kawiarek.

  Do wyboru jest na przykład kawa L'OR Espresso Forza, czyli ciemno palona arabika, którą możesz przyrządzić jako intensywne espresso, ale i delikatne kawy mleczne. Wyróżnia ją niska zawartość kofeiny, więc doskonale nada się do poczęstunku gości lub jako uniwersalna kawa na co dzień. Większość została zamknięta w wydajnym opakowaniu 500 g, które pozwoli dłużej cieszyć się aromatycznym kofeinowym napojem.

  Kawa ziarnista daje Ci kontrolę nad każdym etapem przygotowania naparu kofeinowego. Bez względu na to, czy lubisz espresso o mocnym smaku, mleczną o delikatnych nutach czy inny styl parzenia, L’OR pozwala na stworzenie idealnego napoju według Twoich preferencji.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel