Salvatti

ilość znalezionych towarów: 20

  Marka Salvatti to synonim najwyższej jakości, polskich tradycji kawowych oraz głębokiego zaangażowania w działalność charytatywną. Powstała z inicjatywy pallotynów, misjonarzy, którzy poprzez swoją pracę chcą nie tylko dostarczać wyjątkową kawę, ale również wspierać potrzebujących na całym świecie. Każda filiżanka kawy Salvatti to krok w stronę lepszego jutra, ponieważ zyski z jej sprzedaży przeznaczane są na różnorodne projekty charytatywne i społeczne.

  Kawa ziarnista Salvatti Specialty - Pasja, Misja i Wyjątkowy Smak

  Kawa ziarnista Salvatti należy do kategorii speciality coffee, co oznacza, że jest to kawa najwyższej jakości, pozbawiona defektów i charakteryzująca się wyjątkowym smakiem oraz aromatem. Takie ziarna zdobywają ponad 80 punktów w stupunktowej skali oceny jakości, co potwierdzają wykwalifikowani testerzy kawy.

  Salvatti dąży do pomijania pośredników, co sprawia, że ich kawa jest bardziej przystępna cenowo, a robotnicy na plantacjach zarabiają więcej niż w ramach standardowych programów "fair trade." Dzięki temu, wybierając kawę Salvatti, wspierasz nie tylko polski produkt, ale także sprawiedliwy handel i poprawę warunków życia pracowników plantacji.

  Ziarna są ręcznie zbierane na rwandyjskich plantacjach i skrupulatnie selekcjonowane, co gwarantuje najwyższą jakość. Do paczki trafiają tylko odpowiednio dojrzałe owoce, co przekłada się na doskonały smak i aromat kawy. Każda z kaw Salvatti to jednorodne ziarna arabiki, pochodzące z jednej plantacji, dzięki czemu koncentrują w sobie naturalne aromaty charakterystyczne dla danej gleby i regionu uprawy. To sprawia, że każda z tych kaw ma unikalny, niepowtarzalny smak i aromat. Kawa Savatti jest palona na bieżąco w małych, kameralnych palarniach, aby zawsze trafiała do klienta jak najświeższa. Świeżość palenia pozwala na pełne cieszenie się przejrzystym smakiem, przełamanym delikatną słodyczą i doskonałą kompozycją aromatów, dzięki czemu nie wymaga ona dodatku cukru.

  Salvatti - Kawy ziarniste do ekspresów

  Ziarna kawy Salvatti pochodzą z Rwandy i są idealne do przygotowania różnorodnych specjałów kawowych, od klasycznego espresso po puszyste cappuccino i gładkie latte. Doskonale sprawdzą się zarówno w ekspresach automatycznych jak i kolbowych. Ich wyrazisty smak i aromat sprawiają, że jest doskonała do picia na co dzień, jak i na specjalne okazje.

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie również jasno palone arabiki Specialty z Rwandy oraz ziarna wypalone w stopniu średnim — omniroast, które doskonale sprawdzą się jednakowo do parzenia w ekspresach oraz w przelewowych metodach parzenia.

  Kawa ziarnista Salvatti to misja i pasja w każdym ziarnie. Jej wyjątkowy smak i aromat, wynikający z najwyższej jakości ziaren oraz starannej obróbki, sprawiają, że każda filiżanka kawy Salvatti staje się wyjątkowym doświadczeniem. Przyłącz się do misji i ciesz się najlepszą kawą, która niesie pomoc.

   

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel