Kawa ziarnista The White Bear

ilość znalezionych towarów: 27

  The White Bear to bardzo młoda białostocka palarnia kawy, która powstała w 2019 roku. Projekt powstał we współpracy firm Mobilny Barista oraz Koku Sushi. Krótka historia The White Bear wcale nie oznacza braku doświadczenia. Właściciel palarni w branży kawowej pracuje od wielu lat i doskonale wie jak obchodzić się z ziarnami, aby zagwarantować nam produkt najwyższej jakości. Świeżo palona kawa The White Bear zachwyca jakością i z pewnością znajdzie dla siebie miejsce w domu każdego miłośnika espresso oraz alternatywnych metod parzenia.

  Kawy The White Bear wyróżniają się niezwykłym opakowaniem, ponieważ każda z nich jest pakowana podwójnie. Świeżo palone ziarna są pakowane w praktyczny worek kraftowy z zamknięciem strunowym, który jest umieszczany w ekologiczny i designerski karton. Takie opakowanie nie tylko skutecznie chroni aromat ziaren, ale także zachwyca wyglądem i sprawia, że kawy White Bear świetnie sprawdzają się jako prezent dla miłośnika kawy.

  Kawa ziarnista The White Bear

  The White Bear posiada w swojej ofercie kawy ziarniste przeznaczone do espresso oraz do alternatywnych metod parzenia, dzięki czemu oferta producenta jest skierowana do szerokiego grona konsumentów. Palarnia zielone ziarna kawy sprowadza z Afryki, Azji oraz Ameryki Południowej i Środkowej, a przed wypaleniem wykwalifikowany personel dokładnie je kontroluje i selekcjonuje, dzięki czemu otrzymujemy wyłącznie produkt najwyższej jakości. Doświadczony roaster dostosowuje cały proces wypalenia do każdej odmiany kawy, co pozwala wyciągnąć z każdego ziarna najlepsze właściwości smaku i aromatu.

  Kawa The White Bear jest dostępna w opakowaniach kilogramowych, które sprawdzą się w biurze, kawiarni lub restauracji, ale palarnia oferuje nam te same ziarna w opakowaniach 250 g, które idealnie posłużą domowym baristom. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości kawy ziarniste The White Bear, które sprawdzą się w domu oraz biurze i gastronomii.

  Kawy White Bear świetnie sprawdzają się zarówno w ekspresach kolbowych jak i automatycznych. Z pełnym powodzeniem możemy je także przygotować w ekspresie przelewowym, kawiarce lub innych metodach alternatywnych. 

  Właściciele palarni udzielili nam wywiadu, z którego dowiedzieliśmy się, jak działa palarnia The White Bear i w jaki sposób powstaje wyśmienita kawa.

  Misją, jaka przyświeca właścicielom palarni od samego początku działalności, jest edukacja Klienta. Świadomość Polaków na temat kawy cały czas wzrasta, ale w wielu domach ciągle pije się kawę rozpuszczalną lub tradycyjnie zalewaną. The White Bear przykłada dużą uwagę do tłumaczenia, że ciemno palone ziarna, które przeleżały długie miesiące w magazynie i zostały zmielone w fabryce, nie zapewnią nam dobrego smaku w filiżance. W przeciwieństwie do kawy pochodzącej ze sprawdzonego źródła, o której wiemy bardzo wiele. Dodając do tego rzemieślnicze palenie oraz krótki czas między mieleniem i parzeniem, otrzymamy wysokiej jakości, smaczny napar.

  Palarnia kawy The White Bear współpracuje z polskimi importerami ziaren. Kawy sprowadzane są niewielkimi partiami, aby mieć możliwość poznania ich wszystkich właściwości. Właściciele palarni kierują się dewizą, że chcą oferować nam kawy, które im smakują. Dlatego też ich produkty charakteryzują się słodyczą oraz przyjemną kwasowością z wyczuwalnymi nieoczywistymi nutami.

  W ofercie The White Bear znajdziemy ziarna z Brazylii, Indii, Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej. Palarnia skupia się głównie na kawach ziarnistych do ekspresów oraz jaśniej palonych do metod przelewowych, ale posiada także kawę rozpuszczalną i bezkofeinową. Oferta palarni The White Bear skierowana jest do szerokiego grona klientów. Są to miłośnicy specialty coffee, świadomi konsumenci, którzy parzą kawę metodami alternatywnymi. Druga oś to klienci, którzy posiadają w domu ekspres i szukają ziaren pod espresso i kawy mleczne. The White Bear zaopatruje w kawę także firmy - biura, kawiarnie, restauracje i hotele.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel