Kawa ziarnista The White Bear

ilość znalezionych towarów: 16

  The White Bear to bardzo młoda białostocka palarnia kawy, która powstała w 2019 roku. Projekt powstał we współpracy firm Mobilny Barista oraz Koku Sushi. Krótka historia The White Bear wcale nie oznacza braku doświadczenia. Właściciel palarni w branży kawowej pracuje od wielu lat i doskonale wie jak obchodzić się z ziarnami, aby zagwarantować nam produkt najwyższej jakości. Świeżo palona kawa The White Bear zachwyca jakością i z pewnością znajdzie dla siebie miejsce w domu każdego miłośnika espresso oraz alternatywnych metod parzenia.

  Kawy The White Bear wyróżniają się niezwykłym opakowaniem, ponieważ każda z nich jest pakowana podwójnie. Świeżo palone ziarna są pakowane w praktyczny worek kraftowy z zamknięciem strunowym, który jest umieszczany w ekologiczny i designerski karton. Takie opakowanie nie tylko skutecznie chroni aromat ziaren, ale także zachwyca wyglądem i sprawia, że kawy White Bear świetnie sprawdzają się jako prezent dla miłośnika kawy. 

  Kawa ziarnista The White Bear

  The White Bear posiada w swojej ofercie kawy ziarniste przeznaczone do espresso oraz do alternatywnych metod parzenia, dzięki czemu oferta producenta jest skierowana do szerokiego grona konsumentów. Palarnia zielone ziarna kawy sprowadza z Afryki, Azji oraz Ameryki Południowej i Środkowej, a przed wypaleniem wykwalifikowany personel dokładnie je kontroluje i selekcjonuje, dzięki czemu otrzymujemy wyłącznie produkt najwyższej jakości. Doświadczony roaster dostosowuje cały proces wypalenia do każdej odmiany kawy, co pozwala wyciągnąć z każdego ziarna najlepsze właściwości smaku i aromatu.

  Kawa The White Bear jest dostępna w opakowaniach kilogramowych, które sprawdzą się w biurze, kawiarni lub restauracji, ale palarnia oferuje nam te same ziarna w opakowaniach 250 g, które idealnie posłużą domowym baristom. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości kawy ziarniste The White Bear, które sprawdzą się w domu oraz biurze i gastronomii.

  Kawy White Bear świetnie sprawdzają się zarówno w ekspresach kolbowych jak i automatycznych. Z pełnym powodzeniem możemy je także przygotować w ekspresie przelewowym, kawiarce lub innych metodach alternatywnych. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel