Caffè Corsini

ilość znalezionych towarów: 15

  Założona w sercu Włoch, w Arezzo przez Corsino Corsiniego, palarnia kawy Caffè Corsini od małego rzemieślniczego warsztatu przekształciła się w globalny symbol doskonałej kawy. Stawiając na tradycję połączoną z nowoczesnością, firma zdobyła uznanie w ponad 60 krajach. Zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną i ekologiczną, a także nieustanne poszukiwanie doskonałości smaku, czynią Caffè Corsini jednym z czołowych producentów kawy na świecie. Wybierając ich produkty, wybierasz tradycję, jakość i autentyczne włoskie espresso.

  Kawy ziarniste Corsino

  Kawy ziarniste Caffè Corsini zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia, co potwierdza jakość oferowanych przez markę produktów. Wśród nich warto wymienić nagrody takie jak „Superior Taste Award" czy „Great Taste Award”, które są dowodem na uznanie w świecie kawy. Kawy Corsino to idealna propozycja ziaren dla miłośników włoskich smaków.

  W ofercie palarni Caffe Corsino znajdują się między innymi jednorodne kawy ziarniste do espresso, które pochodzą z różnych rejonów świata marki Compagnia Dell'Arabica. Kawy ziarniste Compagnia Dell'Arabica to starannie wyselekcjonowane, średnio palone ziarna 100% arabiki, doskonałe do ekspresów ciśnieniowych. Ziarna pochodzą z takich krajów jak Kolumbia, Kenia, Kostaryka, Sumatra, Brazylia, Salwador czy Malabar. Dzięki tej bogatej palecie kaw miłośnicy mogą podążać za różnorodnością smaków i aromatów, odkrywając esencję każdego regionu. Wybierając Caffe Corsino, decydujesz się na podróż pełną kawowych doznań.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel