Kawa ziarnista Figa Coffee

ilość znalezionych towarów: 3

  Figa Coffee to polska palarnia kawy, która od 2017 roku zachwyca nas swoimi doskonałymi kawami. W palarni Figa Coffee swoje kawowe dzieła tworzy Mistrz Świata Aeropress Filip Kucharczyk, dlatego możemy mieć pewność, że jest to produkt klasy światowej. Oferta Figa Coffee zawiera kawy ziarniste przeznaczone do espresso oraz do alternatywnych metod parzenia.

  Wysokiej jakości kawa ziarnista

  Figa Coffee tworzy kawy składające się z wysokiej jakości ziaren arabiki, które charakteryzują się szlachetnym smakiem i bogatym aromatem. Sprowadzane ziarna są wypalane we Wrocławiu z myślą o różnych metodach parzenia. Oferta kaw ziarnistych Figa Coffee zawiera arabiki z Brazylii, Kostaryki, Etiopii, Kolumbii, czy Hondurasu, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom kawy.

  Kawa Figa Coffee do espresso

  Średnio palona kawa ziarnista Figa Coffee jest przeznaczona do przygotowania w ekspresach kolbowych i automatycznych. Odpowiedni stopień wypalenia i odpowiednia kompozycja ziaren sprawia, że Figa Coffee sprawdzi się w formie wyrazistego espresso o intensywnym aromacie. Kawa ziarnista Figa Coffee do espresso spełni oczekiwania również fanów aksamitnych kaw mlecznych typu cappuccino i latte. W sklepie Konesso.pl znajdziesz kawy ziarniste Figa Coffee przeznaczone do espresso.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel