Kawa ziarnista Coffeelab

ilość znalezionych towarów: 45

Poznaj smak i aromat kawy ziarnistej Coffeelab!

Coffeelab to istniejąca od 2012 roku warszawska palarnia kawy, która specjalizuje się w wypalaniu kaw segmentu speciality. Ciągły rozwój pracowników oraz przeprowadzone inwestycje w wysokiej jakości piece, sprawiły że kawy Coffeelab dzisiaj są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich kaw.

KAWA COFFEELAB DO ESPRESSO

Coffeelab w swojej ofercie posiada kawy przeznaczone do espresso, które zachwycą każdego miłośnika włoskich smaków. Są to wysokiej jakości średnio palone jednorodne arabiki oraz blendy składające się z ziaren arabiki i robusty. Takie kawy Coffeelab możemy przygotować w ekspresach kolbowych oraz automatycznych, a przy odpowiednim zmieleniu ziaren zaparzymy ją także w kawiarkach i zaparzaczach french press. Kawy ziarniste Coffeelab swoje najlepsze właściwości zaprezentują nam w postaci espresso oraz kaw mlecznych typu cappuccino i latte. Kawa ziarnista Coffeelab do espresso spełni oczekiwania każdego konesera włoskich specjałów.

KAWA COFFEELAB DO DOMU

Kawa ziarnista Coffeelab jest dostępna w opakowaniach 1kg oraz 250g, dzięki czemu ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Duże opakowania kawy ziarnistej świetnie posłużą w kawiarniach i gastronomii, pozwalając na dłuższy okres użytkowania. Opakowania 250g to doskonałe rozwiązanie do domu, które sprawia, że nasza kawa nie traci swojej świeżości. Coffeelab to idealna kawa ziarnista do domu.

Szeroką ofertę kaw ziarnistych Coffeelab znajdziesz teraz w sklepie internetowym Konesso.pl. CoffeeLab to palarnia z którą współpracujemy bardzo intensywnie i oferujemy naszym klientom doskonałe oferty promocyjne.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel