Costa Coffee Kawa ziarnista

ilość znalezionych towarów: 39

Costa Coffee to brytyjska sieć kawiarni z siedzibą w Dunstable, która została założona w 1971 w Londynie przez włoskich braci Sergio i Bruno Costa. Firma obecnie posiada ponad 3000 kawiarni w 30 krajach, co sprawia, że Costa Coffee to największa sieć kawiarni w Wielkiej Brytanii oraz druga co do wielkości na świecie.

Na początku swojego istnienia Costa Coffee dostarczała kawę do londyńskich kawiarni oraz firm cateringowych, pierwsza kawiarnia Costa Coffee powstała w 1978 roku przy Vauxhall Bridge Road w Londynie. Otwarcie tysięcznego lokalu spod szyldu Costa Coffee miało miejsce w Cardiff w 2009 roku. Od tego czasu popularność i zapotrzebowanie na kawę marki Costa Coffee zdecydowanie poszybowało w górę, dzięki czemu dziś kawiarnię Costa Coffee możemy spotkać niemal na całym świecie.

Kawa Costa Coffee - ziarna

Costa Coffee to sieć kawiarni, w której możemy kupić nasz ulubiony napój w wybranej postaci, ale Costa Coffee stworzyła również kawę ziarnistą do przygotowania w domu. Kawa ziarnista Costa Coffee Home Edition to mieszanki składające się wyłącznie z najlepszych gatunków kawy. Standardy Costa Coffee spełnia mniej niż 5% światowej produkcji kawy, dzięki czemu mamy gwarancję wykorzystania najlepszych możliwych surowców. Wszystkie kawy ziarniste Costa Coffee posiadają również certyfikat Rainforest Alliance, co jest dowodem na dbanie o dobro środowiska oraz plantatorów i ich rodzin.

W ofercie kaw Costa Home Edition znajdują się kawy ziarniste Costa Coffee dostosowane do każdego konsumenta. Autorskie mieszanki Costa Coffee Signature Blend to kompozycje arabiki i robusty, które zostały stworzone przez braci Costa. Aby stworzyć doskonały smak, założyciele firmy potrzebowali aż 112 prób. Kawa ziarnista Costa Coffee do domu pozwala nam odwzorować ten oryginalny smak bez konieczności odwiedzania kawiarni.

Costa Coffee oferuje nam także wysokiej jakości 100% arabiki, które zachwycają szlachetnym smakiem i aromatem. Kawa ziarnista Costa Coffee Bright Blend to mieszanka arabiki, która doskonale sprawdzi się w formie kawy czarnej oraz z mlekiem, którą przygotujemy w ekspresie automatycznym i kolbowym. Kolejną propozycją jest Costa Coffee Colombian Roast, czyli stuprocentowa arabika Single Origin pochodząca wyłącznie z kolumbijskich plantacji. Jest to średnio palona kawa ziarnista, która charakteryzuje się nutami miodu i pomarańczy wyczuwalnymi w smaku oraz karmelowym aromatem.

Kawa ziarnista Costa Coffee Home Edition

Kawa ziarnista Costa Coffee jest dostępna w kilku rozmiarach, dzięki czemu sprawdzi się w wielu sytuacjach. Kilogramowe opakowania kawy ziarnistej Costa Coffee są polecane do biura lub do domu, w którym pije się dużo kawy. Mniejsze opakowania o pojemności 500g i 200g sprawdzą się np. jako kawa Costa Coffee dla studentów, czy po prostu do przetestowania. Kawy ziarniste Costa Coffee są polecane do przygotowania przede wszystkim w ekspresach automatycznych i kolbowych, ale z powodzeniem możemy je parzyć także w ekspresie przelewowym, a przy właściwym zmieleniu ziaren w kawiarkach, zaparzaczach french press oraz w sposób tradycyjny. W sklepie internetowym Konesso.pl znajdziesz ofertę kaw ziarnistych Costa Coffee Home Edition.

Teraz możesz poczuć smak ulubionej kawy Costa do domu! 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel