Kawa ziarnista Harvest

ilość znalezionych towarów: 9

  Harvest to polska palarnia kawy z siedzibą w Gliwicach, która oprócz palenia doskonałej kawy zajmuje się szkoleniami baristów. Harvest Coffee School and Roasters przeprowadza zajęcia podstawowym i zaawansowanym z wszelkich kawowych tematów. Dzięki takim szkoleniom możemy poznać lub pogłębić swoją wiedzę na temat kawowego świata.

  W ofercie palarni Harvest każdy znajdzie kawę dla siebie. Wysokiej jakości jednorodne arabiki przeznaczone do alternatywnych metod parzenia, autorskie mieszanki i kawy mielone przeznaczone do kawiarek.

  Kawa ziarnista Harvest pod przelew

  Kawy ziarniste Harvest do przelewowych metod parzenia, to najwyższej jakości jasno palone jednorodne arabiki. Takie kawy najlepiej sprawdzą się do przygotowania w ekspresach przelewowych i alternatywnymi metodami takimi, jak Chemex, drip czy Aeropress. Kawy Harvest pod filtr pozwalają nam poczuć charakterystyczne smaki dla regionu swojego pochodzenia. Wśród nich znajdziemy owocowe kawy z Etiopii lub Kenii, a także czekoladowo-słodkie kawy z Peru czy Hondurasu.

  Kawa ziarnista Harvest do ekspresów

  W swojej ofercie Harvest posiada także średnio palone kawy ziarniste, które najlepiej sprawdzą się do przygotowania w ekspresach kolbowych i automatycznych. Jest o autorska mieszanka brazylijskiej arabiki i ugandyjskiej robusty, a także stuprocentowa arabika z Brazylii. Odpowiedni stopień wypalenia ziaren powoduje, że przepuszczenie przez zmieloną kawę gorącej wody pod wysokim ciśnieniem wydobywa z niej najlepsze właściwości smaku i aromatu. Takie kawy świetnie zaprezentują się w postaci intensywnego espresso lub kaw mlecznych typu cappuccino.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel