Kawy ziarniste Cornella

ilość znalezionych towarów: 11

  Hiszpańska palarnia kawy Cornella już od prawie stu lat dostarcza doskonałą kawę do lokali gastronomicznych oraz naszych domów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy każdy produkt Cornella jest najwyższej jakości. W sklepie Konesso.pl znajdziesz najlepszą kawę ziarnistą Cornella.

  Kawy Cornella - hiszpańska tradycja

  Każda kawa ziarnista hiszpańskiego producenta Cornella idealnie sprawdzi się w każdej kawiarni lub lokalu gastronomicznym, gdzie stawia się na zadowolenia klienta. Fani doskonałej kawy mogą również korzystać z jej usług w swoim domu, co jest gwarancją wyśmienitego smaku każdego dnia. 

  Wszystkie kawy ziarniste Cornella z powodzeniem możesz przygotować w swoim automatycznym oraz kolbowym ekspresie do kawy. Jest to idealna kawa do ekspresu ciśnieniowego. Cornella ma bardzo szeroką ofertę kaw ziarnistych, które składają się z najlepszych ziaren arabiki i robusty. Mieszanki, w których przeważa robusta, zachwycą wszystkich miłośników kaw mlecznych takich jak cappuccino czy latte macchiato, a stuprocentowe arabiki z pewnością spełnią oczekiwania fanów aromatycznego espresso. W ofercie kaw Cornella znaleźć można również kawy bezkofeinowe oraz kawy ekologiczne. 

  Poznaj bliżej doskonałą jakość i hiszpański styl palenia kawy. Przedstawiamy kawy ziarniste Cornella i mamy ogromną nadzieje, że nasi klienci docenią ich jakość. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel