Kawa ziarnista Hive

ilość znalezionych towarów: 13

  Hive Roasters to polska rodzinna palarnia spod Poznania, stawiająca na wysoką jakość i różnorodność ziarna. W swojej ofercie mają kawy ziarniste do ciśnieniowych oraz przelewowych metod parzenia kawy. Wypalają ziarna w stopniu jasnym do alternatyw, a ziarna pod espresso w stopniu średnim. W ich ofercie znajdziemy kawy ziarniste z różnych rejonów świata, między innymi z Brazylii, Etiopii, Rwandy, Peru czy Kenii.

  KAWY ZIARNISTE DO CIŚNIENIOWYCH METOD PARZENIA

  Palarnia Hive Roaster oferuje kawy ziarniste do espresso przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia kawy. Są to ziarna średnio palone i najlepiej smakują przygotowane w ekspresie automatycznym, ekspresie kolbowym, French Pressie, kawiarce czy zaparzone tradycyjną metodą. W asortymencie palarni znajdują się jednorodne arabiki Single Origin z takich rejonów jak Brazylia, Etiopia, Peru. Można je dostać w opakowaniach 250 g i 1 kg.

  KAWY ZIARNISTE DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA KAWY

  Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia to kawy wysokiej jakości, jednorodne arabiki typu Speciality. Ziarna te są jasno palone i najlepiej będą smakować zaparzone w chemexie, dripperach, przelewowym ekspresie bądź aeropressie. Hive oferuje kawy pod przelew z Brazylii, Rwandy, Peru czy Etiopii w opakowaniach 250 g.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel