Kawa ziarnista Karmello

ilość znalezionych towarów: 6

  Szukasz kawy idealnej do tworzenia mlecznego cappuccino z lekką pianką? Gwarantujemy, że kawa ziarnista Karmello zagości w Twoim domu lub biurze na dłużej! Ziarna z Brazylii, Etiopii lub Kolumbii przeniosą Cię w świat kofeinowej rozkoszy – do wyboru są zarówno kawy single w 100% z arabiki, jak i blend, czyli złożone z mieszanki arabiki i robusty. Większość wyróżnia niska lub średnia zawartość kofeiny, dzięki czemu ucieszą każde podniebienie, zwłaszcza gości.

  Kawa ziarnista Karmello – perfekcyjna do latte i cappuccino

  Obudź się przy zapachach pysznej kawy parzonej z najwyższej jakości lokalnych ziaren. Odpręż się, zrelaksuj i delektuj fantastycznymi smakami, bo musisz wiedzieć, że kawa Karmello występuje też w aromatycznej wersji na przykład orzechowej lub czekoladowej. Pozbądź się nudnej porannej rutyny, ponieważ Karmello Chocolatier z pewnością zapewnią Ci niezapomniany początek dnia.

  Do wyboru są opakowania 250 g oraz 1 kg, co ułatwia zakup właściwej pojemności do swoich potrzeb. Ziarna nadają się do parzenia w ekspresach oraz tradycyjnymi lub alternatywnymi metodami na przykład w kawiarence.

  Polska kawa ziarnista Karmello

  Firma Karmello Chocolatier działa na rynku już od 2010 roku, a jej siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Oferujemy zatem kawę prosto z polskiej produkcji, ze sprawdzonego i cenionego źródła. Ziarna kawy są palone w specjalnych piecach niemieckiego producenta, który jest liderem na rynku. Każde opakowanie zawiera w sobie świeżo paloną kawę poddaną licznym testom jakościowym.

  Co jeszcze sprawia, że kawa ziarnista Karmello jest wyjątkowa? Przede wszystkim jej uniwersalność, ponieważ ziarna o niskim lub średnim stopniu zawartości kofeiny posmakują każdemu, również gościom, których poczęstujesz kremowym rarytasem. Co więcej, do wyboru masz rodzaj single lub blend, więc możesz zaserwować czystą arabikę lub zdecydować się na nieco bardziej charakterną arabikę z domieszką robusty.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel