Kawa ziarnista STORY Coffee Roasters

ilość znalezionych towarów: 30

  Story Coffee Roasters to warszawska palarnia kawy, która powstała w 2017 roku. Palarnia od samego początku zrzesza wyłącznie samych specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w produkcji wysokiej jakości kawy. Załogę Story tworzą ludzie z ogromną wiedzą i pasją, którzy pragną dzielić się z nami tym, co najlepsze, czyli doskonałą kawą ziarnistą.

  Palarnia Story słynie z produkcji wysokiej jakości kawy ziarnistej przeznaczonej do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia. Są to mieszanki i jednorodne kawy składające się z ziaren najwyższej klasy arabiki pochodzące ze sprawdzonych plantacji. Utrzymywanie bliskich stosunków z plantatorami pozwala palarni Story dokładnie kontrolować i selekcjonować ziarna kawy, dzięki czemu do wypalenia trafiają wyłącznie te najlepsze.

  KAWA STORY DO ESPRESSO

  Kawy ziarniste Story do espresso to inaczej kawy przeznaczone do przygotowania metodami ciśnieniowymi. Średnio palone mieszanki i jednorodne kawy, które najlepiej sprawdzą się w ekspresach kolbowych i automatycznych. Przygotowane w ten sposób pozwalają uzyskać wyraziste espresso o bogatym smaku i aromacie, ale również miłośnicy kaw mlecznych typu cappuccino znajdą coś dla siebie. Kawy ziarniste Story do espresso możemy wykorzystać w naszych domach, ale także w biurach, kawiarniach i restauracjach.

  KAWA STORY POD PRZELEW

  Kawy ziarniste Story pod przelew to jasno palone jednorodne arabiki, które swoje najlepsze właściwości smakowe zaprezentują nam po przygotowaniu metodami przelewowymi. Możemy wykorzystać je do zaparzenia w ekspresie przelewowym oraz alternatywnymi metodami przy użyciu zaparzacza drip, Chemex lub Aeropress. Przygotowane w ten sposób kawy posiadają orzeźwiający smak, który charakteryzuje się wyraźną słodyczą i naturalną kwasowością.

  Właściciele palarni STORY udzielili nam wywiadu, w którym przedstawili swoje metody działania. Takie informacje z pierwszej ręki pozwalają nam dokładnie poznać palarnię i dowiedzieć się, jak powstaje wyśmienita kawa.

  Palarnia kawy STORY oferuje nam kawę, która na każdym etapie produkcji jest etyczna i transparentna. Ważne jest to, że właściciele palarni chcą tworzyć taką kawę, którą sami z chęcią piją, dlatego możemy być pewni jej najwyższej jakości. Wypalanie kawy dla załogi STORY jest czymś wyjątkowym, a palarnia podchodzi z respektem do każdego ziarna i podkreśla jego walory oraz pochodzenie. STORY dokłada swoją cegiełkę w edukację i budowanie kawowej kultury w Polsce, angażując się w Mistrzostwa Polski Baristów poprzez sędziowanie i wspierane Mistrzów w projekcie Team Poland.

  STORY kupuje zielone ziarna wyłącznie od zaufanych importerów, którzy sami odwiedzają plantacje i budują długotrwałe relacje z farmerami, a także angażują się w różne lokalne projekty. Zaopatrując się w ten sposób w kawę, STORY wspiera różne ciekawe inicjatywy w odległych regionach świata. W ofercie STORY znajdziemy szeroki przekrój kaw Specialty, od tych klasycznych i niżej punktowanych po zdecydowanie wyżej cenione kawy o egzotycznych profilach smakowych.

  W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz kawy ziarniste Story przeznaczone do espresso i pod przelew.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel