Story Coffee Roasters

ilość znalezionych towarów: 23

  Story Coffee Roasters to warszawska palarnia kawy, która powstała w 2017 roku. Palarnia od samego początku zrzesza wyłącznie samych specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w produkcji wysokiej jakości kawy. Załogę Story tworzą ludzie z ogromną wiedzą i pasją, którzy pragną dzielić się z nami tym, co najlepsze, czyli doskonałą kawą ziarnistą.

  Palarnia Story słynie z produkcji wysokiej jakości kawy ziarnistej przeznaczonej do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia. Są to mieszanki i jednorodne kawy składające się z ziaren najwyższej klasy arabiki pochodzące ze sprawdzonych plantacji. Utrzymywanie bliskich stosunków z plantatorami pozwala palarni Story dokładnie kontrolować i selekcjonować ziarna kawy, dzięki czemu do wypalenia trafiają wyłącznie te najlepsze.

  KAWA STORY DO ESPRESSO

  Kawy ziarniste Story do espresso to inaczej kawy przeznaczone do przygotowania metodami ciśnieniowymi. Średnio palone mieszanki i jednorodne kawy, które najlepiej sprawdzą się w ekspresach kolbowych i automatycznych. Przygotowane w ten sposób pozwalają uzyskać wyraziste espresso o bogatym smaku i aromacie, ale również miłośnicy kaw mlecznych typu cappuccino znajdą coś dla siebie. Kawy ziarniste Story do espresso możemy wykorzystać w naszych domach, ale także w biurach, kawiarniach i restauracjach.

  KAWA STORY POD PRZELEW

  Kawy ziarniste Story pod przelew to jasno palone jednorodne arabiki, które swoje najlepsze właściwości smakowe zaprezentują nam po przygotowaniu metodami przelewowymi. Możemy wykorzystać je do zaparzenia w ekspresie przelewowym oraz alternatywnymi metodami przy użyciu zaparzacza drip, Chemex lub Aeropress. Przygotowane w ten sposób kawy posiadają orzeźwiający smak, który charakteryzuje się wyraźną słodyczą i naturalną kwasowością.

  W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz kawy ziarniste Story przeznaczone do espresso i pod przelew.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel