Kawa ziarnista Kimbo

ilość znalezionych towarów: 24

    Oferowana w tej kategorii kawa to jedna z ciekawszych i najlepszych wariantów. Pochodząca prosto z gorącego Neapolu kawa Kimbo zniewala swoim smakiem i aromatem. Jest to włoska kawa o bardzo wysokiej jakości i doskonałym składzie. W większości przypadków znajdziemy w niej 100% arabiki, jednak niektóre produkty zawierają także domieszkę odmiany robusty. To właśnie sprawia, że kawa ziarnista Kimbo zaspokaja różne gusta i upodobania.

    Aby zadowolić wszystkich smakoszy kawy, oferujemy różne warianty, które różnią się od siebie pod pewnymi względami. Kawa ziarnista dostępna jest w mocniejszych jak i delikatniejszych wersjach. Ziarna Arabica pochodzą z upraw afrykańskich oraz azjatyckich, a sama kawa wypalana jest starym neapolitańskim sposobem. Stąd też jest to prawdziwa kawa włoska, która zachowuje swój niesamowity smak i zapach.

    Wybór oferowanych tutaj kaw marki Kimbo jest naprawdę spory, dlatego każdy smakosz tego wspaniałego trunku może znaleźć produkt spełniający jego wszystkie oczekiwania. Wszystkie kawy ziarniste nadają się do spożycia w dowolnej formie. Praktycznie każdy wariant nadaje się do zaparzania z użyciem dowolnego ekspresu do kawy. Może być to ekspres przelewowy, automatyczny czy też ekspres do kawy kolbowy. Warto pamiętać, że sposób zaparzania ma wpływ na jakość i smak kawy, dlatego też należy tego dokonywać zgodnie z zaleceniami. Nic nie jest w stanie popsuć jednak niepowtarzalnego smaku prawdziwej włoskiej kawy. Kto jak kto, ale Włosi znają się na parzeniu kawy doskonale.

    Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
    pixel