THE WHITE BEAR

ilość znalezionych towarów: 29

   The White Bear to bardzo młoda białostocka palarnia kawy, która powstała w 2019 roku. Projekt powstał we współpracy firm Mobilny Barista oraz Koku Sushi. Krótka historia The White Bear wcale nie oznacza braku doświadczenia. Właściciel palarni w branży kawowej pracuje od wielu lat i doskonale wie jak obchodzić się z ziarnami, aby zagwarantować nam produkt najwyższej jakości.

   Polska palarnia kawy The White Bear sprowadza surowe ziarna z Azji, Afryki oraz Ameryki Południowej i Środkowej. Każda dostawa ziaren przechodzi staranną kontrolę i selekcję, a doświadczony roaster dostosowuje cały proces wypalenia do każdej odmiany kawy. W taki sposób wyciąga się z każdego ziarna najlepsze właściwości smaku i aromatu. Świeżo palona kawa The White Bear zachwyca jakością i z pewnością znajdzie dla siebie miejsce w domu każdego miłośnika espresso i alternatywnych metod parzenia.

   Kawy The White Bear wyróżniają się niezwykłym opakowaniem, ponieważ każda z nich jest pakowana podwójnie. Świeżo palone ziarna są pakowane w praktyczny worek kraftowy z zamknięciem strunowym, który jest umieszczany w ekologiczny i designerski karton. Takie opakowanie nie tylko skutecznie chroni aromat ziaren, ale także zachwyca wyglądem.

   Świeżo paloną kawę The White Bear znajdziesz w ofercie sklepu Konesso.pl.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel