CASNO

ilość znalezionych towarów: 75

CASNO — firma z certyfikatem ISO 9001

CASNO to polska firma, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji butelek termicznych - szklanych, plastikowych oraz stalowych. Od wielu lat, dzięki swojemu doświadczeniu dbają o stylistykę produktu, jakość i bezpieczeństwo materiałów, z których zostały wykonane.

RODZAJE PRODUKTÓW CASNO

Wśród asortymentu Casno można znaleźć szeroki wybór produktów dopasowanych do Twoich potrzeb. Casno oferuje wysokiej jakości kubki termiczne, termosy oraz butelki na wodę

.

TERMICZNE PRODUKTY CASNO UTRZYMUJĄCE CIEPŁO

Kubki termiczne Casno to wygodne rozwiązanie dla lubiących mieć przy sobie ciepłą herbatę i kawę.

Termosy Casno wyróżnia nowoczesny design i funkcjonalność. Trzymają wiele godzin gorącą temperaturę napoju. Są idealne na długie wędrówki i podróże — wymagający użytkownicy będą zadowoleni; gorąca herbata po kilku godzinach marszu z Termosami Casno to standard.

Butelki na wodę Casno są bardzo praktycznym produktem. Są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach oraz dopasowane do potrzeby. Dzięki nim możesz mieć wodę zawsze przy sobie. Wyróżnia je również materiał, z którego są wykonane.

RODZAJE BUTELEK NA WODĘ W ZALEŻNOŚCI OD MATERIAŁU WYKONANIA

Tritanowe butelki na wodę Casno - Tritan to wysokiej jakości tworzywo sztuczne wolne od szkodliwych dla zdrowia związków BPA i BPS. Butelki z tritanu są bardzo trwałe i mają ciekawe wykończenia. Wśród oferty można znaleźć butelki przeznaczone dla uprawiających sporty — z wygodnym dzióbkiem ułatwiającym picie, odpowiednie na rower o średnicy pasującej do uchwytów. Produkty z tritanu są lekkie i trwałe, odporne na uszkodzenia. Zmieszczą się w plecaku czy torbie.

Stalowe butelki na wodę Casno - butelki wykonane są z wysokiej jakości stali, utrzymują odpowiednią temperaturę napojów. Dostępne są w różnych kolorach i pojemnościach.

Szklane butelki na wodę Casno - butelki dla aktywnych osób, które zawsze lubią mieć wodę przy sobie i cenią sobie naturalność materiału, z którego są zrobione. Butelki wykonane są ze szkła borokrzemowego, które jest odporne na uszkodzenia i zarysowania. W naszym sklepie dostępne są w różnych kolorach i pojemnościach.

TERMICZNE BUTELKI NA WODĘ CASNO

Termiczne butelki na wodę utrzymają temperaturę napoju ciepłą bądź chłodną. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i stylach wykonania. Zmieszczą się w plecaku i torbie. Wśród szerokiego asortymentu można znaleźć butelki termiczne dla sportowców z wygodnym dzióbkiem do picia lub butelkę z filtrem do herbaty

.

TERMOSY OBIADOWE CASNO

Do pracy, w podróży, na wycieczkach, na spacerze z dziećmi idealnie sprawdzą się szczelne, długo utrzymujące temperaturę termosy obiadowe. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej dostępne są sklepie Konesso w różnych rozmiarach i kolorach.

PRODUKTY CASNO DLA DZIECI

Casno w swojej ofercie posiada kubki termiczne, termosy oraz butelki dedykowane dla dzieci. Są to produkty lekkie o ergonomicznym kształcie i kompaktowych rozmiarach. Idealnie sprawdzą się podczas zabawy na zewnątrz, w trakcie długich zajęć szkolnych, wycieczek czy spacerów gdzie ciepła zupa jesienią będzie idealną opcją. Bezpieczny materiał, z którego są wykonane i Certyfikat ISO 9001 potwierdza ich jakość.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel