Zaparzacz do Cold Brew

ilość znalezionych towarów: 24

  Picie kawy na zimno kojarzy nam się przede wszystkim z takimi napojami jak frappe, czy iced latte. Cold brew to również kawa, którą pijemy na zimno, ale w odróżnieniu od pozostałych napojów cold brew "parzymy" w zupełnie odmienny sposób. Do zaparzenia kawy tradycyjnie wykorzystujemy gorącą wodę, która w połączeniu ze zmielonymi ziarnami daje nam wyśmienity napar w zaledwie kilka minut. Kawa cold brew to kawa parzona, a raczej macerowana na zimno. Do przygotowania cold brew najczęściej wykorzystuje się wodę o temperaturze 5-15 stopni Celsjusza, a samo parzenie trwa nawet 12 godzin. W ten sposób otrzymujemy czystą kawę, która posiada swój naturalny smak, a brak obróbki termicznej sprawia, że zawarte w ziarnach składniki przechodzą do napoju w niezmienionej postaci.

  Zaparzacze do cold brew

  Do łatwego przygotowania cold brew powstało wiele ciekawych urządzeń, a niektóre zaparzacze do kawy cold brew są skonstruowane w taki sposób, że oprócz wody i zmielonej kawy nie potrzebujemy nic więcej. Zaparzacz do cold brew to doskonałe urządzenie dla każdego miłośnika orzeźwiającej kawy. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób możemy przygotować wyśmienitą kawę, która nie tylko skutecznie pobudzi nas do życia, ale przede wszystkich ochłodzi organizm w trakcie upalnych dni.

  Istnieje wiele zaparzaczy do cold brew i większość działa na podobnej zasadzie, a wyróżnia je przede wszystkim jakość oraz wykorzystane technologie. Zaparzacze do cold brew marki Asobu nie tylko maksymalnie ułatwiają macerowanie kawy, ale dodatkowo posiadają dzbanek termiczny, do którego bezpośrednio przelewa się gotowa kawa. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się orzeźwiającym cold brew zaraz po przygotowaniu i z łatwością możemy je zabrać na spacer, na wycieczkę lub do pracy.

  W naszej ofercie posiadamy także zaparzacze do cold brew marki Hario, między innymi butelki do cold brew oraz zaparzacze Mizudashi. Sprawdź naszą ofertę i przygotuj w domu doskonałe cold brew. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel