Zaparzacze do kawy Nanopresso

ilość znalezionych towarów: 18

  Wacaco Nanopresso to ręczny zaparzacz do kawy espresso, który do działania nie wymaga energii elektrycznej, ani baterii. Poręczne kształty i nieduże rozmiary sprawiają, że Nanopresso to idealny podróżny zaparzacz do kawy, a już z pewnością jest to coś dla gadżeciarzy.

  Ręczny zaparzacz do kawy Nanopresso

  Żeby zaparzyć wyśmienitą kawę w Nanopresso potrzebujemy wyłącznie zmielonej kawy, gorącej wody, siły mięśni oraz wolnej minuty. Nanopresso parzy kawę w oparciu o opatentowany system pompowania, który wytwarza maksymalnie ciśnienie 18 bar, co zapewnia odpowiednią ekstrakcję kawy. W Nanopresso wykorzystuje się drobno mieloną kawę, którą zazwyczaj wykorzystujemy do przygotowania espresso w ekspresie ciśnieniowym. Gorąca woda wlana do zbiornika pod wpływem ciśnienia, które wytwarzamy pompując zaparzacz, przechodzi przez zmieloną kawę, a do naszej filiżanki trafia czysty napar.

  Podróżny zaparzacz do kawy

  Nanopresso został stworzony z myślą o parzeniu kawy podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do ekspresu ciśnieniowego. Obsługa zaparzacza jest dziecinnie prosta i poradzi z nią sobie każdy, nawet poczatkujący użytkownik. Mając przy sobie Nanopresso, gorącą wodę i drobno zmieloną kawę, możemy zaparzyć doskonałe espresso podczas każdej wycieczki, wyjazdu służbowego lub po prostu zwykłego spaceru.

  Zaparzacze Nanopresso dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu oferta Wacaco jest skierowana do szerokiego grona konsumentów. Nanopresso oraz wszystkie akcesoria Wacaco są dostępne w sklepie internetowym Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel