Nanopresso przenośne zaparzacze

ilość znalezionych towarów: 12

   Nanopresso firmy Wacaco to ręczny zaparzacz do kawy espresso, który do działania nie wymaga energii elektrycznej, ani baterii. Poręczne kształty i nieduże rozmiary sprawiają, że Nanopresso to idealny podróżny zaparzacz do kawy, który pozwoli Ci cieszyć się smakiem ulubionej kawy w dowolny miejscu. 

   Ręczny zaparzacz do kawy Nanopresso

   Żeby zaparzyć wyśmienitą kawę w Nanopresso, potrzebujemy wyłącznie zmielonej kawy, gorącej wody, siły mięśni oraz wolnej minuty. Nanopresso parzy kawę w oparciu o opatentowany system pompowania, który wytwarza maksymalnie ciśnienie 18 bar, co zapewnia odpowiednią ekstrakcję kawy. W Nanopresso wykorzystuje się drobno mieloną kawę, którą zazwyczaj wykorzystujemy do przygotowania espresso w ekspresie ciśnieniowym. Gorąca woda wlana do zbiornika pod wpływem ciśnienia, które wytwarzamy pompując zaparzacz, przechodzi przez zmieloną kawę, a do naszej filiżanki trafia czysty napar.

   Podróżny zaparzacz do kawy

   Nanopresso został stworzony z myślą o parzeniu kawy podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do ekspresu ciśnieniowego. Obsługa Nanopresso jest dziecinnie prosta i poradzi z nią sobie każdy, nawet początkujący użytkownik. Mając przy sobie Nanopresso, gorącą wodę i drobno zmieloną kawę, możemy zaparzyć doskonałe espresso podczas każdej wycieczki, wyjazdu służbowego lub po prostu zwykłego spaceru.

   Zaparzacze Nanopresso dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu oferta Wacaco jest skierowana do szerokiego grona konsumentów. Nanopresso oraz wszystkie akcesoria Wacaco są dostępne w sklepie internetowym Konesso.pl. 

   Dla miłośników kawy w kapsułkach mamy świetną wiadomości, ponieważ Nanopresso możesz kupić także w wersji z adapterem na kapsułki nespresso - najpopularniejszy system kapsułkowy na świecie. 

   Idealny prezent dla kawosza - NANOPRESSO

   Nanopresso to świetny pomysł dla każdego miłośnika kawy, który z pewnością doceni jego niepowtarzalny design, staranne wykonanie oraz to, co dla każdego miłośnika kawy najważniejsze możliwość przygotowania wyśmienitej, esencjonalnej kawy. Piesze wędrówki po lesie czy górach to świetna okazja na wyciszenie się i odprężenie, ale takie chwile mogą być jeszcze piękniejsze jeżeli dodamy do nich filiżankę ulubionej kawy. Z zaparzaczem Nanopresso przygotujesz ulubioną kawę, gdzie tylko zechcesz. Sprawdź ofertę Nanopresso, wybierz kolor i ciesz się aromatyczną kawą w podróży. 

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel