Akcesoria do młynków Comandante

ilość znalezionych towarów: 37

Najpopularniejszy na świecie ręczny młynek do kawy Comandante to wysokiej jakości urządzenie, które gwarantuje nam równy i precyzyjny przemiał do różnych metod parzenia. Pomimo tego, że młynki Comandante znane są ze swojej solidnej obudowy i niskiej awaryjności, to tak, jak każde urządzenie kuchenne jest narażony na różnego rodzaju awarie lub usterki. Jeżeli nasz młynek do kawy Comandante dotknęła awaria, to musimy zadbać o jego naprawę. W takim wypadku powinniśmy zakupić odpowiednie części lub akcesoria do młynków do kawy Comandante.

Części do młynków Comandante

Uszkodzone lub zużyte części do młynków do kawy, to jeszcze nie powód do rozpaczy. W sklepie Konesso.pl znajdziemy części zamienne do młynków Comandante, które w prosty sposób możemy osobiście wymienić bez wykorzystania narzędzi. Są to np. stalowe podkładki, sprężyny, pokrętło zmiany stopnia mielenia, stalowa oś do młynka lub rączki do mielenia. Każda z części młynka do kawy Comandante jest wykonana równie solidnie, co oryginał będący częścią nowego młynka do kawy.

Akcesoria do młynków Comandante

W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria do młynków Comandante, które pozwolą Ci urozmaicić wygląd swojego urządzenia. Bardzo popularny drewniany uchwyt Comandante Standard Knob dostępny jest w różnych kolorach dostosowanych do każdego gustu. Ochronne etui wykonane z wysokiej jakości wełny owczej Merino, które pozwoli nam odświeżyć design młynka, ale przede wszystkim zadba o jego bezpieczeństwo podczas transportu. Drewniane szczotki Comandante z naturalnym włosiem pozwalają nam odpowiednio zadbać o higienę młynka oraz naszego całego kącika kawowego, a słoiki do kawy Comandante Bean Jar Glass doskonale sprawdzą się, gdy nasz słoik ulegnie stłuczeniu.

Akcesoria do ręcznych młynków do kawy Comandante znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Konesso.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel