TEAPIGS

ilość znalezionych towarów: 45

Teapigs to brytyjski producent wysokiej jakości herbat. Firma została założona w 2006 roku przez Nicka i Louise, którzy wcześniej pracowali razem w dużym koncernie herbacianym i herbatę znali od podstaw. Misją założycieli od samego początku było rozpowszechnianie wyłącznie wysokiej jakości herbat.

Teapigs oferuje nam herbaty, które składają się z całych liści, całych przypraw, całych ziół i całych owoców, dzięki czemu mamy gwarancję tego, że kupujemy prawdziwą herbatę najwyższej jakości. Wyjątkowe kompozycje herbaty sypanej zostają zamknięte w piramidkach wykonanych z biodegradowalnej siateczki. Taka produkcja sprawia, że herbata zachowuje swój wspaniały smak i aromat, i uwalnia go w całości w naszej filiżance.

Dziś herbaty teapigs możemy spotkać w kawiarniach, restauracjach, hotelach czy nawet sklepach spożywczych w ponad 40 krajach. Otrzymanie 114 nagród Great Taste Awards oraz czterokrotne zdobycie tytułu najlepszej marki przyznawanej przez niezależnych sprzedawców detalicznych jest najlepszym dowodem wysokiej jakości herbat teapigs.

Herbaty teapigs znajdziesz w ofercie sklepu Konesso.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel