TEAPIGS

ilość znalezionych towarów: 59

Teapigs to brytyjski producent wysokiej jakości herbat. Firma została założona w 2006 roku przez Nicka i Louise, którzy wcześniej pracowali razem w dużym koncernie herbacianym i herbatę znali od podstaw. Misją założycieli od samego początku było rozpowszechnianie wyłącznie wysokiej jakości herbat.

Teapigs oferuje nam herbaty, które składają się z całych liści, całych przypraw, całych ziół i całych owoców, dzięki czemu mamy gwarancję tego, że kupujemy prawdziwą herbatę najwyższej jakości. Wyjątkowe kompozycje herbaty sypanej zostają zamknięte w piramidkach wykonanych z biodegradowalnej siateczki. Taka produkcja sprawia, że herbata zachowuje swój wspaniały smak i aromat, i uwalnia go w całości w naszej filiżance.

Dziś herbaty teapigs możemy spotkać w kawiarniach, restauracjach, hotelach czy nawet sklepach spożywczych w ponad 40 krajach. Otrzymanie 114 nagród Great Taste Awards oraz czterokrotne zdobycie tytułu najlepszej marki przyznawanej przez niezależnych sprzedawców detalicznych jest najlepszym dowodem wysokiej jakości herbat teapigs.

Herbaty teapigs znajdziesz w ofercie sklepu Konesso.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

Lokalizacja

Podaj kod pocztowy adresu dostawy

lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

Lokalizacja

Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

pixel