MK CAFE

ilość znalezionych towarów: 52

Właścicielem marki MK Cafe jest firma Strauss Cafe Poland, która jest największym producentem i jednym z największych dystrybutorów kawy w Polsce. Firma swoją siedzibę ma w Swadzimiu pod Poznaniem, gdzie mieści się nowoczesny zakład, w którym tworzy się doskonałą kawę. Kawy marki MK Cafe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością w Polsce, co jest zasługą łatwej dostępności na rynku, ale przede wszystkim doskonałej jakości, która przekłada się na wyśmienity smak.

MK Cafe Fresh zapewnia nam wysokiej jakości świeżo palone kawy, które są dostarczane do klienta nie później niż 28 dni od momentu wypalenia. Są to kawy Single Origin, które składają się z ziaren pochodzących wyłącznie z jednego regionu, ale także autorskie mieszanki, które są kompozycją różnych gatunków wysokiej jakości arabiki. Nad jakością kaw MK Fresh czuwają doświadczeni bariści i mistrzowie palenia, dlatego mamy gwarancję, że zamawiamy ziarna najlepszych gatunków wypalone przez profesjonalistów.

Kawy ziarniste MK Cafe Fresh dostępne są w sklepie Konesso.pl. Jednorodne arabiki i niezwykłe mieszanki, które sprawdzą się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych. Z nimi przygotujesz aromatyczne espresso i aksamitne kawy mleczne.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel