ETNO CAFE

ilość znalezionych towarów: 36

Lokalna, z oryginalnej arabicy, wypalana z brazylijskich, kolumbijskich i etiopskich ziaren – właśnie taka jest kawa ziarnista Etno Cafe. Delikatniejsza, o niskiej lub średniej zawartości kofeiny i uniwersalna rozpieści podniebienie, posmakuje gościom, uświetni obiad z rodziną. Wrocławska palarnia kawy Etno Cafe od 2012 roku oferuje arabicę w klasycznym i smakowym wydaniu. W czym tkwi fenomen marki?

Etno Cafe – do domu i do biura

Palarnia kawy z Wrocławia Etno Cafe importuje zielone ziarna z Brazylii, Meksyku i Kolumbii, a następnie wypala je według własnych receptur. Flagowym produktem Etno Cafe jest arabica single (z jednego regionu) lub blend (z kilku regionów) o niskiej i średniej zawartości kofeiny.

Marka Etno Cafe prędko zyskuje na popularności – to jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się kraftowych palarni w Polsce. Firma jako pierwsza w kraju nad Wisłą stworzyła własny browar kawowy i uruchomiła linię macerowanych kaw Cold Brew Coffee. W 2015 roku otworzyła się też kawiarnia Etno – obecnie jest ich już ponad dwadzieścia placówek do smakowania małej czarnej poza domem.

Firma Etno Cafe słynie też z prowadzenia warsztatów. Specjaliści przeszkolili już ponad 7 tysięcy domowych baristów, a ta liczba stale rośnie, co świadczy o znaczeniu marki i jej zaangażowaniu w pasjonujący świat kawy.

Palarnia kawy z Wrocławia

Etno Cafe to polska palarnia kawy i wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Flagowe kawy Etno są palone metodą rzemieślniczą w niskich temperaturach, tak by wydobyć z ziaren najcenniejsze walory smakowe i aromaty. Etno Cafe wypala kawy bezpośrednio na potrzeby klienta, przez co oferowane mieszanki są zawsze świeże i pełne aromatów.

W ofercie Etno Cafe ujrzysz przede wszystkim łagodną arabicę w tradycyjnym lub smakowym wydaniu. Karmel, czekolada, cynamon, śliwka, cytrusy… wybór aromatów otwiera furtkę do prawdziwej różnorodności baristycznego świata. Kawy różnią się też stopniem palenia, do wyboru są głównie średni i ciemny, co dodatkowo ułatwia zakup wymarzonego produktu na miarę własnego gustu.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel