PRAŻ Micro Roastery

ilość znalezionych towarów: 7

   PRAŻ Micro Roastery: gdzie pasja spotyka się z kawą

   W sercu Warszawy, na malowniczym Żoliborzu, rodzi się wyjątkowa historia miłości do kawy, która przerodziła się w życiową misję. PRAŻ Micro Roastery to palarnia kawy, gdzie pasje i marzenia trzech niezwykłych osób — Jakuba, Aleksandry i Daniela — splatają się, tworząc wyjątkową przestrzeń dla wszystkich miłośników kawy. Pochodzący z różnych środowisk, z Polski i Kostaryki, założyciele Praża dzielą się nie tylko wspólną pasją, ale i wizją kawy, która wykracza poza tradycyjne podejście. Ich filozofia? Brak sztywnych ram i otwartość na eksperymentowanie. W Prażu nie ma miejsca na ograniczenia — palone są ziarna, które zachwycają swoim smakiem, niezależnie od punktacji czy popularności.

   Dla palarni PRAŻ Micro Roastery misją jest stworzenie lokalnej społeczności, dla których kawa jest momentem celebracji chwili. Celebracja przy filiżance kawy, taką jak lubimy najbardziej. Założyciele Praża, dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, stworzyli miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie — niezależnie od tego, czy preferuje kawę czarną, czy z mlekiem, czy interesuje się procesem jej powstawania.

   To, co wyróżnia Praż to nie tylko pasja i miłość do kawy, ale i sposób, w jaki o nią dbają. Od selekcji ziaren, przez proces palenia, aż po finalny napar — każdy etap jest przemyślany i realizowany z największą dbałością o detale. W Prażu stawia się na transparentność i wysoką jakość, co przekłada się na niepowtarzalny smak i aromat każdej filiżanki kawy.

   Metody palenia w Prażu są różnorodne, dostosowane do charakteru i potrzeb poszczególnych ziaren. Założyciele palarni nie ograniczają się do jednej techniki, eksplorując różne sposoby wypalania, aby wydobyć z kawy to, co najlepsze. To podejście pozwala na stworzenie unikatowych mieszanki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających kawoszy.

   W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziecie kawy przeznaczone do alternatywnych metod parzenia, które doskonale sprawdzą się do parzenia w zaparzaczu drip, Chemex, AroPress, Kalita czy ekspres przelewowy. Te kawy mają jasny stopień palenia. Dla miłośników czarnej i wyrazistej kawy palarnia Praż również przygotowała coś znakomitego. Średnio palone kawy do ekspresów ciśnieniowych, które śmiało możecie użyć w ekspresie automatycznym, ekspresie kolbowym czy w kawiarce. Zapraszamy serdecznie do eksplorowania smaków kawy ziarnistej PRAŻ Micro Roastery

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel