Poznaj swoją palarnie kawy

 

Od niedawna w naszej ofercie możecie znaleźć kawy z palarni Harvest. Każda kawa Harvest niesie ze sobą zupełnie inną historię, którą poznajemy, doświadczając ich smaków i aromatów. Jednak za każdą wyśmienitą kawą stoją ludzie, którzy w swojej pracy wykorzystują ogromną wiedzę i doświadczenie.

Przeczytaj więcej

W kolejnym artykule z serii "Poznaj swoją palarnię kawy" mamy zaszczyt przedstawić Wam HAYB, czyli jedną z najszybciej i najlepiej rozwijających się polskich palarni kawy specialty. Zapraszam do rozmowy z jednym z właścicieli HAYB Wiktorem Borowskim.

Przeczytaj więcej

Przeprowadziliśmy rozmowę z członkami załogi palarni Czarna Fala, z której dowiedzieliśmy się, na czym przede wszystkim skupiają się w swojej pracy i czym na tle dużej konkurencji wyróżniają się kawy Czarna Fala. W serii artykułów "Poznaj swoją palarnię" przedstawiamy Czarną Falę.

Przeczytaj więcej

Kilka lat temu kawy ziarniste LaCava zagościły w ofercie naszego sklepu i od samego początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzisiaj przedstawiamy Wam wywiad z pracownikami palarni LaCava, z którego dowiecie się, w jaki sposób działa palarnia i jak powstaje Wasza ulubiona kawa.

Przeczytaj więcej

"Poznaj swoją palarnię kawy" to seria artykułów-wywiadów, w których właściciele i załoga polskich palarni kawy w ciekawy sposób opowiadają nam o swojej historii i doświadczeniach. W tym artykule przedstawiamy Wam naszą rozmowę z właścicielami palarni kawy The White Bear, która swoimi produktami od dawna zasila ofertę naszego sklepu.

Przeczytaj więcej

W naszym nowym cyklu artykułów przybliżamy historię i metodę działania najlepszych polskich palarni kawy, a w zasadzie to odpowiadając na nasze pytania, załoga palarni robi to osobiście. Tym razem zapraszamy na rozmowę z Robertem Rybczyńskim, czyli współzałożycielem i współwłaścicielem palarni, oraz głównym Head Roasterem palarni kawy STORY.

Przeczytaj więcej

Mamy zaszczyt Ci przedstawić serię artykułów, w których poznasz bliżej autorów być może Twojej ulubionej kawy. Na początek opowie nam coś o sobie tarnowska palarnia kawy Mott Coffee Company słynąca z produkcji wyśmienitej kostarykańskiej kawy przeznaczonej pod przelew i espresso.

Przeczytaj więcej
pixel