Artykuły i ciekawostki o ekspresach do kawy

Ekspresy do kawy to kategoria, w której zaobserwować można stały rozwój technologiczny prowadzący do rozwoju branży i nowych funkcjonalności w tego typu urządzeniach. W naszej bazie wiedzy znajdziesz informację oraz ciekawostki na temat ekspresów do kawy oraz ich systemach.

Oferta domowych ekspresów do kawy nie przypomina już tej sprzed kilkunastu lat. Dziś możemy kupić sprzęt w dowolnym budżecie i zyskać możliwość przygotowania kawy na najwyższym poziomie. Tak samo pyszną kawę otrzymamy w ekspresie automatycznym, jak i kapsułkowym, a co ważne opcja druga jest nie tylko tak samo kusząca, a także budżetowa.

Przeczytaj więcej

Szwajcarski ekspres do kawy Jura S8 z pewnością podbije serca miłośników dobrej kawy. To luksusowy sprzęt w przystępnej cenie, który wyróżnia się eleganckim wzornictwem i solidnym wykonaniem. Technologia stosowana w urządzeniach z najwyższej półki pozwoli cieszyć się najlepszą kawą domowej kuchni.

Przeczytaj więcej

Tym razem mamy zaszczyt przedstawić Wam ekspresy do kawy marki Miele, które już są dostępne w sprzedaży na naszej stronie. Najwyższej klasy urządzenia, które przepełnione są nowoczesną technologią i charakteryzują się niską awaryjnością, mają swoich zwolenników na całym świecie. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć.

Przeczytaj więcej

Dobra kawa to przede wszystkim taka, która odpowiada na nasze potrzeby, a w praktyce po prostu dobrze smakuje. Jakiej kawy możemy napić się, sięgając po nowoczesny ekspres Melitta SOLO? Sprawdź, jeśli jesteś miłośnikiem małej bądź dużej czarnej!

Przeczytaj więcej

Po ponad 8 latach padł mi model Nivona 635, który wiernie wspierał mnie każdego poranka. Nigdy z nim problemu nie było, ale cóż, rozstania nadszedł czas. Osiem lat codziennego użytkowania to moim zdaniem dość przyzwoity wynik zatem wybór marki był dość oczywisty. Nivona. Tym razem model ciut wyższy w funkcjach i wodotryskach. A teraz spostrzeżenia po miesiącu użytkowania ekspresu Nivona 821.

Przeczytaj więcej

Aby uzyskać wyśmienitą i aromatyczną kawę konieczny jest zakup dobrego ekspresu do kawy, po który możemy sięgnąć online lub stacjonarnie. A jak w tej kategorii prezentuje się zupełna nowość, czyli modele ekspresów Nivona 796, 795, 790 i 799?

Przeczytaj więcej

Dobry ekspres kolbowy, który zmieści się w każdej kuchni? To jest możliwe! Przedstawiamy Wam Same Bambino Plus, który posiada profesjonalną dyszę do spienienia mleka, pozwalająca na zrobienie kawy prawie jak z kawiarni. Ten post przybliży Wam specyfikację tego magicznego urządzenia.

Przeczytaj więcej

Idealny do domu, niezastąpiony w kuchni prawdziwego kawosza. Ekspres do kawy Jura ENA4 to połączenie kompaktowej elegancji z dużą funkcjonalnością. Poznaj wszystkie zalety szwajcarskiej technologii zamkniętej w tym wyjątkowym urządzeniu.

Przeczytaj więcej
pixel