Blog

Innowacyjny zaparzacz, który jest przeznaczony dla miłośników alternatywnych metod parzenia kawy i pozwala uzyskać czysty napar pozbawiony fusów. Pomimo tego, że wygląda bardzo znajomo, to działa inaczej niż jego amerykański kuzyn Aeropress. Dowiedz się, co sprawia, że Delter Coffee Press jest tak wyjątkowy.

Przeczytaj więcej

Orzeźwiająca lemoniada może okazać się zbawieniem w upalne, wakacyjne dni. Przygotowanie lemoniady jest bajecznie proste, więc dlaczego mielibyśmy tego nie robić w domu? Przedstawiamy Wam przepis na lemoniadę arbuzową, którą przygotujesz zaledwie w kilka minut.

Przeczytaj więcej

Sosy i syropy smakowe Monin potrafią całkowicie odmienić charakter naszych napojów. Najczęściej służą nam jako dodatki do kawy, herbaty, koktajli i lemoniad, ale ich wysoka jakość i różnorodność smaków sprawiają, że znajdują zastosowanie również w kuchni. Doskonałym przykładem są ciasteczka różane z dodatkiem syropu Rose Monin.

Przeczytaj więcej

Przygotowanie dobrej kawy na łonie natury może wydawać się trudnym zadaniem, ale zapewniamy, że nie powinniście mieć z tym problemu. Wystarczy skomponować zestaw odpowiednich akcesoriów kawowych, a wyśmienitą kawą będziemy mogli się cieszyć nawet na górskim szlaku.

Przeczytaj więcej

Aby ekspres do kawy mógł dobrze funkcjonować w warunkach biurowych, musi spełniać kilka warunków i trzeba od razu powiedzieć sobie jasno, że ekspres przeznaczony do użytku domowego nie sprawdzi się w biurze. Szukając odpowiedniego ekspresu do biura, polecamy zwrócić uwagę na ekspresy automatyczne Jura.

Przeczytaj więcej

Upalne dni potrafią dać się we znaki, dlatego warto zabezpieczyć się przed słońcem i zadbać o właściwe nawodnienie organizmu. Jeżeli pragniesz poznać najprzyjemniejszy sposób na ochłodzenie i orzeźwienie, to przedstawiamy Ci przepis na lemoniadę Malina-liczi z owocami i słodkimi dodatkami Monin.

Przeczytaj więcej
pixel