Blog

Dobry wybór ziaren kawy to dopiero połowa drogi do sukcesu. Równie ważne jest to, w jaki sposób ją przyrządzimy. Nie trzeba inwestować w skomplikowany i droższy ekspres do kawy, aby otrzymać wymarzony efekt. Alternatywą dla tego rozwiązania może być kawiarka na indukcję.

Przeczytaj więcej

W szerokiej ofercie Monin możemy znaleźć syropy niemal każdego smaku, które w połączeniu z naszą ulubioną kawą dają wyjątkowe efekty. Najlepszym tego przykładej jest Lawendowo-waniliowe Latte tworzone na bazie syropów Monin o smaku lawendowym oraz francuskiej wanilii.

Przeczytaj więcej

Melitta AromaFresh to niemieckiej produkcji automatyczny przelewowy ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem. Bardzo wygodny i prosty w obsłudze ekspres doskonale sprawdzi się w każdym domu oraz biurze. Przeczytaj recenzję ekspresu i poznaj jego wszystkie wady i zalety.

Przeczytaj więcej

Jeżeli zaliczasz się do dużego grona miłośników słodkich kaw mlecznych, to przygotowaliśmy dla Ciebie doskonały przepis na kawę. Liczi Latte to wyjątkowy napój, tworzony na bazie najwyższej jakości kawy ziarnistej z dodatkiem syropu smakowego Monin, który nadaje jej przyjemny słodki smak.

Przeczytaj więcej

Trudno przecenić jej doskonałe walory smakowe oraz dobroczynny wpływ na działanie organizmu. Japońska zielona herbata Sencha jest znana i ceniona na całym świecie, a o jej właściwościach słyszał chyba każdy miłośnik herbaty. Poznaj bliżej niezwykłą zieloną herbatę Sencha.

Przeczytaj więcej
pixel