HERBATA

Herbata to napój przygotowywany z suszonych liści, które po zebraniu poddawane są procesom obróbki dzięki którym jej smak jest tak wyjątkowy. W tej kategorii bazy wiedzy znajdziesz wiele cennych informacji i ciekawostek związanych z herbatą oraz jej odpowiednim przygotowywaniem i podawaniem. 

Dziś pragniemy zaprosić Was w podróż do serca orientalnych aromatów za pomocą naszego niezwykłego przepisu na mrożoną herbatę Masala Chai. Ta klasyczna mieszanka herbaty z intensywnymi przyprawami i uroczym dodatkiem mleka skondensowanego, to prawdziwy festiwal smaków i aromatów.

Przeczytaj więcej

W letnie poranki pragniemy zanurzyć się w orzeźwiającej esencji natury, która ukoi ciało i umysł. Nasz przepis na mrożoną herbatę Morgentau Passion to hołd dla uroku letnich dni, gdzie soczyste mango łączy się z delikatną zieloną herbatą, tworząc napój, który ożywi każde zmysły.

Przeczytaj więcej

Chłodzący wiatr i promienie słońca zwiastują nadejście letnich dni, a wraz z nimi czas na orzeźwiającą ucztę dla podniebienia. Poznaj przepis na Black Tea Lemon - letni hit, który łączy w sobie wyrafinowany smak herbaty Earl Grey z cytrynową nutą świeżości.

Przeczytaj więcej
pixel