Porady dotyczące ekspresów do kawy

Wybór ekspresu do kawy czy jego prawidłowa eksploatacja to bardzo ciekawe, a jednocześnie trudne zagadnienia które będziemy poruszać w tej kategorii naszej bazy wiedzy. Postaramy się, aby każdy użytkownik lub przyszły użytkownik ekspresu do kawy mógł znaleźć tutaj ciekawe informacje. 

Melitta AromaFresh to niemieckiej produkcji automatyczny przelewowy ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem. Bardzo wygodny i prosty w obsłudze ekspres doskonale sprawdzi się w każdym domu oraz biurze. Przeczytaj recenzję ekspresu i poznaj jego wszystkie wady i zalety.

Przeczytaj więcej

Lelit Anita PL042TEMD to włoski ekspres kolbowy z wbudowanym młynkiem do kawy ziarnistej. Wysoka funkcjonalność, łatwa obsługa i elegancki design sprawiają, że Anita to doskonała propozycja nawet dla początkującego użytkownika. W swojej recenzji Pan Miłosz przedstawia wszystkie wady i zalety ekspresu Lelit Anita PL042TEMD.

Przeczytaj więcej

Automatyczny ekspres do kawy Nivona 769 jest przeznaczony do użytku domowego. Prosta i wygodna obsługa, a także atrakcyjny design sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w każdej kuchni. Dokładna recenzja ekspresu pozwoli poznać ci jego wszystkie wady i zalety.

Przeczytaj więcej

Jura E6 Piano White 2020 to jeden z najnowszych modeli automatycznych ekspresów do kawy szwajcarskiego producenta. Szukając odpowiedniego ekspresu do domu lub małego biura, musimy zwrócić uwagę na ekspres Jura E6, który jest gwarancją długoletniej, niezawodnej pracy oraz uzyskania doskonałej kawy. Przedstawiamy recenzję ekspresu Jura E6 Piano White 2020 przygotowaną przez Pana Miłosza.

Przeczytaj więcej
pixel