EKSPRESY

Ekspresy do kawy to urządzenia służące do przygotowywania kawy z owoców kawowca. W naszej bazie wiedzy znajdziesz sporą dawkę informacji o ekspresach do kawy, ich odpowiedniej eksploatacji oraz konserwacji, a także pomoc i porady dotyczące wyboru ekspresu do kawy.

Kawa to napój popularny na całym świecie, a wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki małej czarnej czy cappuccino z mleczną pianką. Możliwość przygotowania smacznej, aromatycznej kawy jest ważna nie tylko w domu, ale także w miejscu pracy. Dlatego każdy pracodawca powinien zainwestować w dobrej jakości ekspres do kawy dla swoich pracowników. Takim ekspresem jest z pewnością Nivona 1040.

Przeczytaj więcej

Urządzenia marki Jura wyróżniają się na tle konkurencji elegancją, solidnością i nowoczesnością, jednak najważniejsze jest to, że w ekspresach Jura możemy przygotować wyśmienitą kawę. Poznaj kluczowe technologie stosowane w ekspresach do kawy Jura, dzięki którym w domu możemy się poczuć niczym prawdziwy barista.

Przeczytaj więcej

Historia firmy Jura

Jura to szwajcarski producent ekspresów do kawy klasy Premium, które swoje zastosowanie znajdą w naszych domach oraz biurach. Wysoka jakość urządzeń marki Jura i ogromne uznanie użytkowników na całym świecie są wynikiem długiej historii firmy i dużego doświadczenia jej właścicieli.

Przeczytaj więcej

Nadmierne uwalnianie pary wodnej z boku ekspresu do kawy nie jest oczekiwanym zdarzeniem i może oznaczać, że nasze urządzenie potrzebuje naprawy. Oto kilka czynników, które mogą być powodem sytuacji, w której z boku naszego ekspresu uwalnia się nadmiar pary wodnej.

Przeczytaj więcej

W 2021 roku byliśmy świadkami premiery najnowszego modelu Jura Z10, który zdecydowanie wyróżnia się wśród wszystkich automatycznych ekspresów dostępnych na rynku. Poznaj niezwykłe funkcje ekspresu Jura Z10 i przekonaj się, jak wygląda zupełnie nowy wymiar parzenia kawy.

Przeczytaj więcej
pixel