EKSPRESY

Ekspresy do kawy to urządzenia służące do przygotowywania kawy z owoców kawowca. W naszej bazie wiedzy znajdziesz sporą dawkę informacji o ekspresach do kawy, ich odpowiedniej eksploatacji oraz konserwacji, a także pomoc i porady dotyczące wyboru ekspresu do kawy.

Przed zakupem ekspresu do kawy warto zasięgnąć rady specjalisty, lub bardziej doświadczonych użytkowników. Jednym ze sposobów na wyróżnienie wartościowych urządzeń z pośród setek ofert jest ranking ekspresów do kawy. Tym razem przedstawiamy Wam nasz ranking ekspresów do kawy do 5000 zł.

Przeczytaj więcej

Rok 2020 powoli dobiega końca, co oznacza, że zbliża się czas różnego rodzaju podsumowań. Chociaż ostatecznie nie przesądzamy wyników żadnych wyścigów i rankingów przed ich zakończeniem, to nie możemy nie zwrócić uwagi na ekspres, który w tym roku przebił wszystkie nasze oczekiwania. Jura E8 Piano White to urządzenie, które stało się prawdziwym bestsellerem wśród ekspresów do kawy roku 2020.

Przeczytaj więcej

Melitta AromaFresh to niemieckiej produkcji automatyczny przelewowy ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem. Bardzo wygodny i prosty w obsłudze ekspres doskonale sprawdzi się w każdym domu oraz biurze. Przeczytaj recenzję ekspresu i poznaj jego wszystkie wady i zalety.

Przeczytaj więcej

Lelit Anita PL042TEMD to włoski ekspres kolbowy z wbudowanym młynkiem do kawy ziarnistej. Wysoka funkcjonalność, łatwa obsługa i elegancki design sprawiają, że Anita to doskonała propozycja nawet dla początkującego użytkownika. W swojej recenzji Pan Miłosz przedstawia wszystkie wady i zalety ekspresu Lelit Anita PL042TEMD.

Przeczytaj więcej
pixel