PORADY SERWISOWE

 Porady serwisowe w sklepie Konesso.pl to miejsce, w którym znajdują się wszystkie wskazówki oraz instrukcje dotyczące odpowiedniego korzystania z ekspresu do kawy. Z naszego poradnika dowiesz się jak odkamienić ekspres Nivona, ale także poznasz sposób na czyszczenie systemu mleka w ekspresie do kawy.

Porady serwisowe są podzielone na kategorie, które odpowiadają najpopularniejszym producentom ekspresów do kawy takich jak Jura, Nivona, Melitta, Lelit czy Delonghi. Poznaj porady serwisowe i zadbaj o swój ekspres do kawy.

Każdy właściciel ekspresu Melitta musi wiedzieć o tym, że ekspres do kawy to urządzenie, o którego higienę należy dbać regularnie. W tym artykule dowiesz się, jak czyścić ekspres do kawy Melitta, aby służył nam przez lata.

Przeczytaj więcej

Wkłady filtrujące do ekspresów do kawy niosą za sobą same korzyści, ale tylko wtedy, kiedy właściwie ich używamy. Odpowiednio czysta woda nie tylko poprawia smak kawy, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na kondycję naszego ekspresu do kawy. Poznaj właściwości filtrów i dowiedz się jak wymieniać filtr w ekspresie Jura.

Przeczytaj więcej

Przeprowadzanie procesu odkamieniania pozwala nam zadbać o higienę naszego urządzenia, poprawia jego wydajność i wydłuża żywotność. W tym artykule dowiesz się jak odkamieniać ekspres do kawy Jura.

Przeczytaj więcej

Ekspresy marki Jura to prestiżowe urządzenia, które zapewniają nam wygodę użytkowania i umożliwiają zaparzenie doskonałej kawy. Musimy jednak pamiętać, że ekspres do kawy to urządzenie, o które należy dbać i regularnie czyścić. W tym artykule dowiesz się jak czyścić ekspres do kawy Jura.

Przeczytaj więcej

Nadmierne uwalnianie pary wodnej z boku ekspresu do kawy nie jest oczekiwanym zdarzeniem i może oznaczać, że nasze urządzenie potrzebuje naprawy. Oto kilka czynników, które mogą być powodem sytuacji, w której z boku naszego ekspresu uwalnia się nadmiar pary wodnej.

Przeczytaj więcej

Jeżeli ekspres Nivona informuje nas o konieczności przeprowadzenia danego procesu lub uzupełnieniu odpowiedniego zbiornika, to logiczne jest, że należy postępować zgodnie z jego wymaganiami. Co jednak zrobić, gdy w ekspresie Nivona pojawiają się błędne komunikaty, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości?

Przeczytaj więcej

Jeżeli na co dzień korzystasz z filtrów wody w ekspresie do kawy, to znaczy, że należysz do grona osób, które dbają o siebie i swoje urządzenie. Wkłady filtrujące niosą za sobą same korzyści, ale tylko wtedy, kiedy właściwie ich używamy. Poznaj właściwości filtrów i dowiedz się jak poprawnie wymieniać filtr w ekspresie Nivona.

Przeczytaj więcej

Przed kupnem ekspresu do kawy należy jednak wiedzieć o tym, że każdy ekspres wymaga od nas właściwego użytkowania i regularnego przeprowadzania procesów konserwacji. Jednym z takich procesów jest odkamienianie ekspresu do kawy Nivona, które sprawia, że możemy uniknąć wielu usterek i czerpać jeszcze więcej przyjemności z picia kawy.

Przeczytaj więcej
pixel