Blog

Po ponad 8 latach padł mi model Nivona 635, który wiernie wspierał mnie każdego poranka. Nigdy z nim problemu nie było, ale cóż, rozstania nadszedł czas. Osiem lat codziennego użytkowania to moim zdaniem dość przyzwoity wynik zatem wybór marki był dość oczywisty. Nivona. Tym razem model ciut wyższy w funkcjach i wodotryskach. A teraz spostrzeżenia po miesiącu użytkowania ekspresu Nivona 821.

Przeczytaj więcej

Aby uzyskać wyśmienitą i aromatyczną kawę konieczny jest zakup dobrego ekspresu do kawy, po który możemy sięgnąć online lub stacjonarnie. A jak w tej kategorii prezentuje się zupełna nowość, czyli modele ekspresów Nivona 796, 795, 790 i 799?

Przeczytaj więcej

Gorąca czekolada to słodki napój, który kocha każdy z nas. Co Ty na to, żeby do Twojej ulubionej czekolady dodać szczyptę ostrej papryczki chili? Poznaj przepis na czekoladę na gorąco z chili i przygotuj ją w swoim domu w zaledwie kilka minut.

Przeczytaj więcej

Zimny wiatr i pochmurna pogoda to kwintesencja jesieni, z którą musimy nauczyć się żyć. Na całe szczęście chłodne dni sprawiają, że z czystym sumieniem możemy cieszyć się bezalkoholowym grzańcem z owocami przygotowanym na bazie syropów Monin.

Przeczytaj więcej
pixel