Blog

Raf Coffee to słynny rosyjski napój kawowy, który zachwyci każdego miłośnika słodkich kaw mlecznych Poznaj przepis na Raf Coffee z dodatkiem syropu Monin i przygotuj ą w domu w zaledwie kilka minut.

Przeczytaj więcej

Dobry ekspres kolbowy, który zmieści się w każdej kuchni? To jest możliwe! Przedstawiamy Wam Same Bambino Plus, który posiada profesjonalną dyszę do spienienia mleka, pozwalająca na zrobienie kawy prawie jak z kawiarni. Ten post przybliży Wam specyfikację tego magicznego urządzenia.

Przeczytaj więcej

Każdy właściciel ekspresu Melitta musi wiedzieć o tym, że ekspres do kawy to urządzenie, o którego higienę należy dbać regularnie. W tym artykule dowiesz się, jak czyścić ekspres do kawy Melitta, aby służył nam przez lata.

Przeczytaj więcej

Idealny do domu, niezastąpiony w kuchni prawdziwego kawosza. Ekspres do kawy Jura ENA4 to połączenie kompaktowej elegancji z dużą funkcjonalnością. Poznaj wszystkie zalety szwajcarskiej technologii zamkniętej w tym wyjątkowym urządzeniu.

Przeczytaj więcej

Słodkie połączenie soku jabłkowego, owoców i syropów smakowych Monin w wersji na gorąco nie tylko rozgrzeje nasze ciała w zimne wieczory, ale przede wszystkim zachwyci swoim niezwykłym smakiem. Poznaj przepis na szarlotkową lemoniadę na gorąco i przygotuj ją w swoim domu w zaledwie kilka minut.

Przeczytaj więcej

Wkłady filtrujące do ekspresów do kawy niosą za sobą same korzyści, ale tylko wtedy, kiedy właściwie ich używamy. Odpowiednio czysta woda nie tylko poprawia smak kawy, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na kondycję naszego ekspresu do kawy. Poznaj właściwości filtrów i dowiedz się jak wymieniać filtr w ekspresie Jura.

Przeczytaj więcej

Dzisiaj przyjrzymy się jak ekspres ciśnieniowy Nivona 675 prezentuje się w domu. Czy spełnia oczekiwania nawet dla najbardziej wymagających kawoszy? Czy kawa smakuje tak samo dobrze, jak się przedstawia ekspres? Wszystko znajdziecie w tym miejscu.

Przeczytaj więcej
pixel