MK Cafe Fresh - gwarancja świeżości i wysokiej jakości

MK Cafe Fresh - gwarancja świeżości i wysokiej jakości
MK Cafe Fresh - gwarancja świeżości i wysokiej jakości

Kawa to niezwykły napój, który posiada właściwości pobudzające, dlatego też zazwyczaj sięgamy po nią o poranku, gdy szukamy skutecznej metody na pobudkę. Jednak przede wszystkim kawa powinna nam smakować, dlatego warto zadbać o jej świeżość i najwyższą jakość. Najlepsze kawy z całego świata dostarczane do klienta nie później niż 28 dni od wypalenia zapewnia nam Manufaktura MK Cafe Fresh. Poznaj ofertę MK Cafe Fresh i dowiedz się, jak może smakować doskonała kawa.


Czym jest Manufaktura MK Cafe Fresh?

Manufaktura MK Cafe Fresh to unikatowe miejsce, w którym powstaje wyjątkowa kawa. Kameralna, lecz nowoczesna palarnia kawy łączy ogromne doświadczenie producenta z profesjonalizmem pracowników, a indywidualne podejście do każdej wypalanej partii kawy pozwala wyciągnąć z niej najlepsze właściwości smaku i aromatu. W manufakturze MK Cafe Fresh kawy wypalane są na bieżąco pod okiem doświadczonych baristów i mistrzów palenia, którzy dbają o zachowanie ściśle określonych powtarzalnych procedur.

Specjaliści MK Cafe opracowali najlepsze techniki prażenia dla każdej odmiany kawy, które pozwalają wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Kawa palona jest w wysokiej jakości piecu marki Probat, a sam proces trwa od 12 do 22 minut. Każdy element prażenia kawy jest kontrolowany przez mistrzów z pozycji komputera, gdzie określa się odpowiednie natężenie i rozkład gorącego powietrza, co pozwala kawie osiągnąć właściwy profil smakowy. W ten sposób MK Cafe Fresh łączy doświadczenie i wiedzę pracowników z nowoczesną technologią, czego efektem jest najwyższej jakości kawa.


Manufaktura MK Cafe Fresh

Zawsze świeża kawa

Manufaktura nie przechowuje dużych ilości kaw, ponieważ jej praca rozpoczyna się w momencie otrzymania nowego zamówienia. Wypalanie kawy w niewielkich porcjach jest gwarancją świeżości, a tylko świeża kawa potrafi oddać swój bogaty smak i intensywny aromat. Palarnia zapewnia wysyłkę kawy do klienta nie później niż 28 dni od momentu wypalenia, ale to nie wszystko. Specjalny proces pakowania kawy w ochronnej atmosferze i wielowarstwowa torba blokująca dostęp tlenu do ziaren dodaje dodatkowe zabezpieczenie przed utratą świeżości. Szczelnie zamknięte opakowanie zachowuje świeżość kawy na niezmienionym poziomie przez kolejne pół roku.

Ziarna najwyższej jakości

Świeżość kawy to nie jedyny czynnik, który wpływa na jej doskonały smak, dlatego Manufaktura MK Cafe Fresh dba również o jej najwyższą jakość. Najlepsze, starannie wyselekcjonowane ziarna arabiki i robusty sprowadzane są z najbardziej cenionych, kawowych regionów świata. Manufaktura dobiera je w odpowiednie proporcje, tworząc blendy, czyli mieszanki ziaren różnych gatunków lub wypala je z osobna, zapewniając nam kawy jednorodne, czyli pochodzące wyłącznie z danego regionu świata. Najwyższej klasy jednorodne arabiki pozwalają nam poczuć prawdziwy smak kawy, charakterystyczny dla różnych odmian, a w ofercie MK Cafe Fresh znajdziemy jednorodne kawy z Brazylii czy Indii.

Kawy ziarniste MK Cafe Fresh doskonale sprawdzą się w naszych domach oraz biurach. Ich najlepsze właściwości wyciągniemy z nich, przygotowując je w ekspresach ciśnieniowych, ale z powodzeniem przyrządzimy je również w kawiarkach i zaparzaczach french press. Kawy MK Cafe Fresh spełnią oczekiwania zarówno miłośników wyrazistych kaw czarnych typu espresso i americano, jak i amatorów aksamitnych mlecznych specjałów takich jak cappuccino i latte macchiato.


Kawa ziarnista MK Cafe Fresh
Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista MK Cafe Fresh Brazil Santos 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista MK Cafe Fresh Brazil Santos 1kg
52,84 zł netto 64,99 zł brutto 64,99 zł 1299.80 pkt.
Kawa ziarnista MK Cafe Fresh Brazil Mogiana 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista MK Cafe Fresh Brazil Mogiana 1kg
56,90 zł netto 69,99 zł brutto 69,99 zł 1399.80 pkt.
Kawa ziarnista MK Cafe Fresh India Plantation 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista MK Cafe Fresh India Plantation 1kg
48,77 zł netto 69,99 zł 59,99 zł brutto 59,99 zł 69,99 zł 1199.80 pkt.
Kawa ziarnista MK Cafe Fresh Master Blend 1kg - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Kawa ziarnista MK Cafe Fresh Master Blend 1kg - NIEDOSTĘPNY
45,52 zł netto 55,99 zł brutto 55,99 zł 1119.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel