Blog

Kawa po irlandzku to słynny napój tworzony na bazie irlandzkiej whisky, kawy, bitej śmietany i brązowego cukru. Teraz wyśmienitą Irish Coffee możesz przygotować bez alkoholu, wykorzystując dodatki Monin. Poznaj nasz przepis na bezalkoholową Irish Coffee i zrób ją w swoim domu.

Przeczytaj więcej

Kawa z bananem to doskonały pomysł na udany poranek i skuteczny sposób na popołudniowy relaks. Poznaj niezwykły przepis na bananową kawę z dodatkami Monin i w kilka minut przygotuj ją w swoim domu.

Przeczytaj więcej

Przygotowanie w domu wyśmienitej kawy rodem z drogiej kawiarni wcale nie musi być trudnym zadaniem. Dokładnie tak samo jest w przypadku bardzo popularnej kawy z cynamonem, której przygotowanie zajmuje nam zaledwie kilka minut. Dowiedz się, jakie właściwości posiada kawa z cynamonem i przygotuj ją w swoim domu.

Przeczytaj więcej

Costa Coffee to słynna angielska sieć kawiarni, która posiada ponad 3000 lokali w 30 krajach. Jeżeli mieliście przyjemność goscić w kawiarni Costa Coffee, to dosknonale wiecie, że bardzo łatwo jest zakochać się w tamtejszej kawie. Teraz dzięki ofercie Costa Coffee Home Edition i syropom Monin swoje ulubione karmelowe latte możesz przygotować w domu. Poznaj nasz przepis i przygotuj kawę jak z Costa Coffee.

Przeczytaj więcej

Zgodnie z legendą w ramach wdzięczności Mikołajowi należy zostawić ciasteczka i szklankę mleka, ale od czasu do czasu można zmienić formę poczęstunku. Przedstawiamy przepis na Mikołajkową kawę, dzięki któremu przygotujecie ją w swoim domu.

Przeczytaj więcej

Oferta domowych ekspresów do kawy nie przypomina już tej sprzed kilkunastu lat. Dziś możemy kupić sprzęt w dowolnym budżecie i zyskać możliwość przygotowania kawy na najwyższym poziomie. Tak samo pyszną kawę otrzymamy w ekspresie automatycznym, jak i kapsułkowym, a co ważne opcja druga jest nie tylko tak samo kusząca, a także budżetowa.

Przeczytaj więcej
pixel