Ekspres kapsułkowy - czy warto kupić?

Ekspres kapsułkowy - czy warto kupić?
Ekspres kapsułkowy - czy warto kupić?

Posiadanie domowego ekspresu do zaparzania kawy to nie tylko możliwość serwowania pysznego napoju wszystkim domownikom, ale przede wszystkim także odwiedzającej nas rodzinie i przyjaciołom. Ekspres kapsułkowy umożliwia serwowanie kawy o tak samym głębokim zapachu i smaku, jak standardowe urządzenie ciśnieniowe, a jednocześnie jest łatwy w obsłudze i dużo tańszy. Dlaczego warto pomyśleć o ekspresie kapsułkowym i co należy wiedzieć przed zakupem?

Oferta domowych ekspresów do kawy nie przypomina już tej sprzed kilkunastu lat. Dziś możemy kupić sprzęt w dowolnym budżecie i zyskać możliwość przygotowania kawy na najwyższym poziomie. Tak samo pyszną kawę otrzymamy w ekspresie ciśnieniowym, jak i kapsułkowym, a co ważne opcja druga jest nie tylko tak samo kusząca, jak i budżetowa. Wystarczy sięgnąć po taki ekspres, by umilić sobie nie tylko codzienne poranki, ale także popołudniowe spotkanie w gronie rodziny lub znajomych.

Ekspres kapsułkowy, czyli jak posmakować pysznej kawy za nieduże pieniądze

Choć mogłoby się wydawać, że dobrą kawę przygotujemy wyłącznie w ekspresach ciśnieniowych za minimum kilka tysięcy, a ekspresy kapsułkowe są przeznaczone wyłącznie dla laików, którzy z profesjonalnym parzeniem kawy nie mają zbyt wiele wspólnego, to trend na pozyskiwanie ekspresów tańszych staje się coraz bardziej praktykowany. Jak się bowiem okazuje w praktyce to współczesne ekspresy kapsułkowe świetnie radzą sobie z serwowaniem smacznego napoju, a dzięki posiadanej ofercie różnorodnych kaw stają się naprawdę konkurencyjnym sprzętem w domowej kuchni.

Ekspresy kapsułkowe są łatwe w obsłudze, a ich konserwacja nie wymaga takiego wkładu pieniędzy, jak w przypadku działania ekspresów ciśnieniowych. Podczas codziennej eksploatacji jedynym ponoszonym przez nas kosztem jest zakup smacznych kapsułek, nie ma natomiast konieczności wymiany filtrów wody, zakupu płynów do czyszczenia pojemników na mleko itp.

System kapsułkowy jest tak banalny w obsłudze i użytkowaniu, że nawet kuchenny laik nie będzie miał problemu z podaniem kawy, a konkurencyjna i kusząca jest tu nie tylko sama obsługa. Na dużą uwagę zasługuje bowiem także cena. Ekspresy kapsułkowe kupisz za dużo, dużo mniej, a korzystając z promocji można nabyć dobrej klasy ekspres kapsułkowy Nescafe Dolce Gusto za mniej niż 200 zł.

Moc aromatycznej kawy w kapsułce

Dobre ekspresy ciśnieniowe posiadają w swoim standardowym wyposażeniu możliwość przygotowania nawet kilkanaście smakowitych napojów. To sporo, a dla smakoszy to prawdziwa rozkosz. Nie zmienia to faktu, że w nowoczesnym ekspresie kapsułkowym także można doświadczyć niezwykłego aromatu kaw o różnej mocy. Bo w ofercie Nescafe Dolce Gusto znajdziemy chociażby kapsułki z espresso, z kawą mleczną, czy smakową. Podobne rozwiązanie oferują kapsułki Tassimo, których różnorodność smaków jest ogromna. Możesz dzięki temu manewrować tym, jakiej kawy napijesz się właśnie dziś i próbować kapsułek do tego momentu, aż odnajdziesz swój spersonalizowany i wyjątkowy smak.

Czy ekspres kapsułkowy jest dla Ciebie? Zdecydowanie tak, jeśli chcesz przygotowywać w warunkach domowych pyszną i różnorodną kawę, a także wówczas, gdy nie chcesz wydawać na sprzęt tego typu zbyt dużo pieniędzy. W ofercie Nescafe Dolce Gusto możesz sięgnąć po ekspres z kapsułkami, który sprosta Twoim wymaganiom sprawdź, który z modeli będzie dla Ciebie.

Polecane produkty w tym artykule
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Espresso 16 sztuk
Promocja
( Brak opinii ) Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Espresso 16 sztuk
19,50 zł netto 29,99 zł 23,99 zł brutto 23,99 zł 29,99 zł 419 pkt.
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Flat White 16 sztuk
Promocja Bestseller
( Brak opinii ) Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Flat White 16 sztuk
19,50 zł netto 29,99 zł 23,99 zł brutto 23,99 zł 29,99 zł 419 pkt.
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 16 sztuk
Promocja
( Brak opinii ) Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 16 sztuk
19,50 zł netto 29,99 zł 23,99 zł brutto 23,99 zł 29,99 zł 419 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel