Blog

Rok 2020 powoli dobiega końca, co oznacza, że zbliża się czas różnego rodzaju podsumowań. Chociaż ostatecznie nie przesądzamy wyników żadnych wyścigów i rankingów przed ich zakończeniem, to nie możemy nie zwrócić uwagi na ekspres, który w tym roku przebił wszystkie nasze oczekiwania. Jura E8 Piano White to urządzenie, które stało się prawdziwym bestsellerem wśród ekspresów do kawy roku 2020.

Przeczytaj więcej

Gruszkowa lemoniada na gorąco to wyśmienity rozgrzewający napój na bazie syropów smakowych Monin, który doskonale sprawdzi się podczas szarych, jesiennych wieczorów. Korzystając z naszego przepisu, przygotujesz ją w swoim domu w zaledwie kilka minut.

Przeczytaj więcej

Chociaż aura nie sprzyja zimnym napojom, to w naszych domach możemy przygotować lemoniadę na ciepło, która zachwyci smakiem i rozgrzeje organizm. Przedstawiamy przepis na Szarlotkową lemoniadę na ciepło z dodatkiem syropów smakowych Monin.

Przeczytaj więcej

Poranna mała czarna nie zawsze jest czarna. Często dodaje się do niej mleka i cukru, czasem mleka skondensowanego lub śmietanki do kawy. I w tym momencie kawa przestaje być napojem fit. Z drugiej strony – czy faktycznie kawa z cukrem to grzech osób na diecie? Sprawdzamy, ile kalorii ma kawa.

Przeczytaj więcej

Kiedy nadchodzą chłodniejsze miesiące, wtedy wiele osób sięga do zielnika. Przygotowuje się smaczne i aromatyczne napary z różnych ziół, które wykazują przede wszystkim działanie przeciwzapalne. Wśród nich bardzo ważne miejsce zajmuje herbata z lipy, stosowana przy przeziębieniu, ale też profilaktycznie, dla wzmocnienia odporności.

Przeczytaj więcej

Jesienne deszczowe wieczory nie wszystkich napawają optymizmem, ale znamy na to doskonały sposób. Rozgrzewająca herbata z imbirem nie tylko świetnie smakuje, ale przede wszystkim poprawia nastrój i pomaga zapomnieć o nostalgii. Poznaj nasz przepis na zimową herbatę z syropem Monin i przygotuj ją w swoim domu w zaledwie kilka minut.

Przeczytaj więcej
pixel