BESTSELLEROWY lider wśród ekspresów - JURA E8 Piano White

BESTSELLEROWY lider wśród ekspresów - JURA E8 Piano White
BESTSELLEROWY lider wśród ekspresów - JURA E8 Piano White

Rok 2020 powoli dobiega końca, co oznacza, że zbliża się czas różnego rodzaju podsumowań. Chociaż ostatecznie nie przesądzamy wyników żadnych wyścigów i rankingów przed ich zakończeniem, to nie możemy nie zwrócić uwagi na ekspres, który w tym roku przebił wszystkie nasze oczekiwania. Jura E8 Piano White to urządzenie, które stało się prawdziwym bestsellerem wśród ekspresów do kawy roku 2020.

Ekspres do kawy Jura E8 Piano White

To, że Jura E8 przebił w tym roku nasze oczekiwania, nie oznacza, że jesteśmy zdziwieni jego wielkim sukcesem, ponieważ to z pewnością wyjątkowy ekspres. Pomimo tego, że uroda jest kwestią gustu, to biały ekspres do kawy Jura E8 charakteryzuje się szczególną urodą, a doskonałym tego dowodem jest fakt, że spośród dostępnych wersji swojego modelu, Piano White był zdecydowanie najczęstszym wyborem klientów. Szlachetne kształty ekspresu oraz cesarska biel w połączeniu z chromowaną tacką dają nam ekspres, który jest ozdobą w każdej domowej kuchni. Zbiornik na wodę ekspresu jest przezroczysty, dzięki czemu możemy w prosty sposób kontrolować poziom wody, a karbowana powierzchnia dodaje mu jeszcze więcej elegancji.

Design i wrażenia wizualne są bardzo ważne, ale ekspres do kawy przede wszystkim musi parzyć dobrą kawę. Dokładnie tak jest w przypadku ekspresu automatycznego Jura E8 Piano White. Ekspres ma wbudowany młynek do kawy ziarnistej Aroma G3 z sześciostopniową regulacją, który zapewnia ciche, szybkie i precyzyjne mielenie świeżych ziaren. Za parzenie doskonałej kawy odpowiada autorski system szwajcarskiego producenta P.E.P. czyli proces ekstrakcji pulsacyjnej, który imituje ruchy profesjonalnego baristy, parząc kawę w kilku szybkich cyklach. Dzięki temu espresso przygotowane w Jura E8 Piano White jest bardzo zbliżone do tego, które możemy otrzymać z ekspresu kolbowego.

Obsługa ekspresu do kawy Jura E8 Piano White jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć z nią żadnych problemów. Na froncie ekspresu umieszczono kolorowy, czytelny wyświetlacz TFT o przekątnej 2,8" z sześcioma przyciskami. To przy jego pomocy przechodzimy przez wszystkie procesy zachodzące w ekspresie, a wyświetlane duże kolorowe ikony oraz menu w języku polskim maksymalnie zwiększają intuicyjność obsługi.

Jura E8 Piano White to ekspres do kawy przeznaczony do domu, który zachwyci każdego miłośnika zarówno kaw czarnych, jak i mlecznych. W pamięci ekspresu zapisanych jest 15 specjałów, wliczając w to porcję gorącego mleka, gorącą wodę oraz wodę do zielonej herbaty. Kawy czarne typu espresso, ristretto czy doppio zaparzymy za dotknięciem jednego przycisku, a za przygotowanie aksamitnej pianki do cappuccino, flat white i latte odpowiada nowoczesny spieniacz mleka.

Automatyczny ekspres od kawy Jura E8 Piano White jest atrakcyjny, prosty w obsłudze, zaawansowany technologicznie i potrafi przygotować wyśmienitą kawę. Nie powinno nas zatem dziwić, że stał się prawdziwym bestsellerem wśród ekspresów do kawy. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem idealnego ekspresu do kawy do domu, musisz zwrócić uwagę na Jura E8 Piano White.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel