Przepisy na kawę

Kategoria "Przepisy na kawę" jest przeznaczona dla osób, które kochają kawę pod każdą możliwą postacią i nie boją się otwierać na to, co nowe.
Jeśli kawa dla Ciebie to coś więcej niż poranny zastrzyk kofeiny i lubisz eksperymentować z jej smakiem, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

Przedstawimy Ci wiele interesujących sposobów na zaparzenie kawy, które sprawią, że wywołasz fascynację wśród swoich znajomych.
Przepisy na kawę parzoną metodami alternatywnymi to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto proces parzenia traktuje jako swoisty rytuał.
Dowiesz się jak idealnie zaparzyć kawę w chemeksie, dripie czy aeropressie, aby sprawiało Ci to radość i przede wszystkim smakowało.

Poznasz niezwykłe, ale proste przepisy, dzięki którym kawa w Twojej filiżance osiągnie nowy, wyższy poziom smaku.
W ciekawy sposób przekażemy Ci wiedzę jak w domu przygotować kawę z przyprawami oraz z dodatkiem sosów i syropów Monin.
Po przeczytaniu naszych przepisów na kawę nauczysz się jak przygotować niezwykłą kawę, która swoim smakiem, aromatem oraz formą zrobi furorę podczas rodzinnych spotkań.

Wykorzystaj przepisy na kawę od Konesso.pl

Włoska kawa illy Classico to klasyk, do której zawsze się wraca. Zapakowana w charakterystyczne puszki, jest synonimem wysokiej jakości i dobrego smaku. Chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami na temat tego, czy smak kawy illy Classico nie zmienił się przez lata, szczególnie gdy jest przygotowywana w ekspresie kolbowym.

Przeczytaj więcej

MRC. Brazylia to doskonała arabika przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych. Postanowiłam sprawdzić, czy ta kawa jest tak słodka jak obiecuje producent. Przekonajcie się jak smakuje espresso z MRC. Brazylia zaparzone w ekspresie Dr. Coffee H1.

Przeczytaj więcej
pixel