Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart

Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart
Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart

Lubisz pić fenomenalną kawę, ale jej przygotowywanie nie jest twoją domeną? Mamy coś, co na pewno pokochasz. To automatyczny ekspres do kawy Melitta Cafeo Barista TS Smart SST. Zapamięta twoje preferencje i będzie robił kawę taką, jaką lubisz.

Melitta Cafeo Barista TS Smart SST – rodzinny ekspres do kawy

Melitta Cafeo Barista ma wgrane receptury na aż 21 różnych napojów kawowych. To ty decydujesz, czy wolisz mocne espresso, czy delikatne cappuccino. A pomiędzy nimi jest jeszcze cała gama innych kaw z mlekiem i bez niego. To jeden z powodów, dla których Melitta Cafeo Barista zasługuje na miano ekspresu rodzinnego. Na długiej liście propozycji każdy znajdzie swoją ulubioną kawę.

Drugim powodem są dwa osobne pojemniki na kawę ziarnistą. Tu wbrew pozorom nie chodzi o to, by wystarczyło jej na dłużej, ale by mieć wybór. Ty wolisz arabikę, a inny domownik robustę? Ty pijesz kawę kenijską a on etiopską? Koniec z wojną na argumenty i udowadnianiem sobie nawzajem, która kawa jest lepsza. Przy jej parzeniu po prostu wskaż pierwszy albo drugi pojemnik. Każdy z was może dostać swoją ulubioną kawę. Mało tego. Mogą być przygotowane w tym samym czasie!

Programator Melitta Cafeo Barista TS Smart SST umożliwia zapisanie aż ośmiu dodatkowych spersonalizowanych ustawień. Wystarczy zrobić to tylko jeden raz. Każdy następny to przyrządzenie kawy zaledwie jednym dotknięciem. Dzięki funkcji Moja Kawa każdy pije swoją ulubioną kawę bez konieczności zmiany ustawień ekspresu. Wszystko dzieje się w pełni automatycznie.

Dla fanów mocno aromatycznej kawy

Koneserzy kawy cenią nie tylko jej subtelny lub wyrazisty smak, ale też intensywny aromat. Lubisz, gdy twoja kawa pachnie wyjątkowo mocno? Z Melitta Cafeo Barista TS Smart SST z funkcją intenseAroma zapach kawy dogoni cię nawet w sypialni. Ta funkcja jest opcjonalna, co oznacza, że można z niej skorzystać, lub nie. Każdy może pić taką kawę, jaką lubi. Ty mocno pachnącą, ktoś inny zaledwie z subtelną nutą aromatu. Melitta Cafeo Barista to wybór i między innymi za to go pokochasz.

Melitta Connect – aplikacja, którą po prostu musisz mieć

Czego najbardziej nie lubisz przy robieniu kawy? Zapewne tego, że musisz podchodzić do ekspresu aż dwa razy. Raz, żeby go zaprogramować i drugi – by sięgnąć po filiżankę z kawą. A gdyby tak ograniczyć wędrówki do kuchni do jednego razu? Z aplikacją mobilną Melitta Connect to jak najbardziej możliwe. Nie musisz podochodzić do ekspresu, wystarczy, że wydasz mu polecenie zrobienia kawy za pomocą smartfona. Podobnie jak na panelu sterowania, tak i w aplikacji możesz dowolnie konfigurować recepturę na twoją kawę i zapisywać ustawienia ulubionych napojów.

One Touch – po prostu dotknij

Wiesz już, że wystarczy jedno dotknięcie do przygotowania twojej ulubionej kawy. Ale Melitta Cafeo Barista to coś więcej. Funkcja One Touch umożliwia ci nie tylko przygotowanie kawy, ale także spienionego mleka (dzieci je pokochają!) lub gorącej wody, jeśli akurat masz ochotę na herbatę. Nie musisz sięgać po czajnik i czekać, aż zagotuje wodę. Koniec z podgrzewaniem mleka w kuchence mikrofalowej. Ekspres Melitta Cafeo Barista z funkcją One Touch jest wszystkim, czego potrzebujesz.

Łatwe czyszczenie parowe – po prostu je zaprogramuj

Czyszczenie ekspresu po każdej przygotowanej filiżance kawy na pewno nie jest tym, o czym marzysz. I słusznie. Ekspres powinien czyścić się sam! Tak właśnie robi Melitta Cafeo Barista TS Smart. Funkcja czyszczenia parowego pomaga ci utrzymać czystość i higienę urządzenia. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to jej uruchomienie. Można też ustawić automatyczne czyszczenie po każdej zaparzonej filiżance. Po prostu zaparz kawę, a ekspres sam się wyczyści. Możesz też ustawić automatyczne odkamienianie.

Melitta Cafeo Barista TS Smart SST – wygląd, który cię zachwyci

Przy wszystkich zaletach ekspresu jego wygląd mógłby nie mieć znaczenia, ale wiemy, że lubisz estetyczne rozwiązania dla domu. Melitta Cafeo Barista TS Smart na pewno zachwyci cię swoim designem. Jego największym atutem jest prostota.

Połączenie stali nierdzewnej z głęboką czernią nadaje ekspresowi nieco tajemniczy wygląd. Prosta bryła kryje wszystko, co potrzebne do zrobienia kawy, między innymi młynek. Czytelny panel dotykowy umieszczony w górnej części sprawia, że obsługa ekspresu jest niebywale wygodna. Melitta Cafeo Barista będzie ozdobą zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej kuchni.

Przedni panel został wykonany w technologii, która uniemożliwia zostawianie odcisków palców. Dzięki temu Melitta Cafeo Barista TS Smart zawsze wygląda jak nowy.

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Melitta F86/0-100 Caffeo Barista TS Smart
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Melitta F86/0-100 Caffeo Barista TS Smart
3 234,96 zł netto 5 399,00 zł 3 979,00 zł brutto 3 979,00 zł 5 399,00 zł 79580 pkt.
Ekspres do kawy Melitta F85/0-101 Caffeo Barista TS Smart - srebrny
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Melitta F85/0-101 Caffeo Barista TS Smart - srebrny
3 251,22 zł netto 5 199,00 zł 3 999,00 zł brutto 3 999,00 zł 5 199,00 zł 79980 pkt.
Ekspres do kawy Melitta Barista TS Smart PLUS F86/0-400 + GRATIS 5KG KAWY
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Melitta Barista TS Smart PLUS F86/0-400 + GRATIS 5KG KAWY
3 251,22 zł netto 5 199,00 zł 3 999,00 zł brutto 3 999,00 zł 5 199,00 zł 79980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel