EKSPRESY

Rok 2020 powoli dobiega końca, co oznacza, że zbliża się czas różnego rodzaju podsumowań. Chociaż ostatecznie nie przesądzamy wyników żadnych wyścigów i rankingów przed ich zakończeniem, to nie możemy nie zwrócić uwagi na ekspres, który w tym roku przebił wszystkie nasze oczekiwania. Jura E8 Piano White to urządzenie, które stało się prawdziwym bestsellerem wśród ekspresów do kawy roku 2020.

Przeczytaj więcej

Melitta AromaFresh to niemieckiej produkcji automatyczny przelewowy ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem. Bardzo wygodny i prosty w obsłudze ekspres doskonale sprawdzi się w każdym domu oraz biurze. Przeczytaj recenzję ekspresu i poznaj jego wszystkie wady i zalety.

Przeczytaj więcej

Lelit Anita PL042TEMD to włoski ekspres kolbowy z wbudowanym młynkiem do kawy ziarnistej. Wysoka funkcjonalność, łatwa obsługa i elegancki design sprawiają, że Anita to doskonała propozycja nawet dla początkującego użytkownika. W swojej recenzji Pan Miłosz przedstawia wszystkie wady i zalety ekspresu Lelit Anita PL042TEMD.

Przeczytaj więcej

Automatyczny ekspres do kawy Nivona 769 jest przeznaczony do użytku domowego. Prosta i wygodna obsługa, a także atrakcyjny design sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w każdej kuchni. Dokładna recenzja ekspresu pozwoli poznać ci jego wszystkie wady i zalety.

Przeczytaj więcej

Aby ekspres do kawy mógł dobrze funkcjonować w warunkach biurowych, musi spełniać kilka warunków i trzeba od razu powiedzieć sobie jasno, że ekspres przeznaczony do użytku domowego nie sprawdzi się w biurze. Szukając odpowiedniego ekspresu do biura, polecamy zwrócić uwagę na ekspresy automatyczne Jura.

Przeczytaj więcej

Jura E6 Piano White 2020 to jeden z najnowszych modeli automatycznych ekspresów do kawy szwajcarskiego producenta. Szukając odpowiedniego ekspresu do domu lub małego biura, musimy zwrócić uwagę na ekspres Jura E6, który jest gwarancją długoletniej, niezawodnej pracy oraz uzyskania doskonałej kawy. Przedstawiamy recenzję ekspresu Jura E6 Piano White 2020 przygotowaną przez Pana Miłosza.

Przeczytaj więcej
pixel