Poradnik Prezentowy - Saturator wody SodaStream

Poradnik Prezentowy - Saturator wody SodaStream
Poradnik Prezentowy - Saturator wody SodaStream

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w całym roku, który wyzwala w nas wiele emocji. To właśnie w święta spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, aby dzielić się dobrocią i prezentami. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na to, co kupić pod choinkę, to możesz skorzystać z naszych sprawdzonych propozycji. W Poradniku Prezentowym znajdziesz wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się jako świąteczne prezenty. W tym poradniku przedstawiamy Ci ekspresy do gazowania wody SodaStream.

Saturator wody SodaStream

SodaStream to największy na świecie producent systemów gazowania wody, który swoją działalność w dużej mierze skupia na ochronie środowiska naturalnego. SodaStream w swojej ofercie posiada saturatory wody gazowanej, butelki wielokrotnego użytku, cylindry z gazem CO2 oraz syropy smakowe, z którymi przygotujemy swój własny napój gazowany. Gazowanie wody w SodaStream jest bardzo proste. Wystarczy wlać zimną, świeżą wodę do butelki wielokrotnego użytku, zamontować ją w saturatorze i wcisnąć przycisk gazowania. Stopień nagazowania wody jest zależny od liczby kliknięć, dlatego możemy stworzyć wodę zawsze dostosowaną do naszego gustu. Woda po wyciągnięciu butelki jest od razu gotowa do picia.

Jeśli nie lubimy pić samej wody gazowanej, to z łatwością możemy przygotować własny napój. Zrobimy to poprzez dodanie do wody truskawek, malin, cytryny, mięty czy innych ulubionych owoców i dodatków. Natomiast producent daje nam możliwość przygotowania prawdziwego smakowego napoju gazowanego przy pomocy syropów. Wśród nich znajdziemy syropy owocowe o smaku limonki czy grejpfruta, ale także syropy popularnych marek jak Pepsi, Pepsi Max, Mirinda i 7Up. Wystarczy dodać odrobinę syropu do naszej wody i gotowe. W standardowym zestawie startowym SodaStream znajdziemy ekspres, cylinder z gazem CO2 i butelkę wielokrotnego użytku, także od razu po zakupie możemy zacząć gazować wodę.

Średnio wypijamy 30 litrów wody miesięcznie - w tym wodę gazowaną i w formie napojów smakowych. W ten sposób generujemy średnio 442 plastikowe butelki rocznie, które nie trafiają do recyklingu i niszczą naturę. Dzięki świadomym wyborom i niewielkim zmianom możemy zapobiegać zaśmiecaniu lasów, mórz i oceanów. Wykorzystując saturator SodaStream, każdy z nas może wyeliminować do 1769 butelek plastikowych w ciągu 4 lat.

Ekspres SodaStream wręczony, jako prezent na święta może być pierwszym krokiem w kierunku zmiany nawyków naszych bliskich na bardziej ekologiczne. Równie dobrze zestaw do gazowania wody możemy wręczyć pod choinkę sobie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to znakomity wybór.


SodaStream
Polecane produkty w tym artykule
Saturator do wody gazowanej SodaStream Duo - Biały zestaw startowy
Promocja
( Brak opinii ) Saturator do wody gazowanej SodaStream Duo - Biały zestaw startowy
341,46 zł netto 629,99 zł 419,99 zł brutto 419,99 zł 629,99 zł 8399.80 pkt.
Saturator do wody gazowanej SodaStream Terra - Biały zestaw
Promocja
( Brak opinii ) Saturator do wody gazowanej SodaStream Terra - Biały zestaw
211,37 zł netto 399,99 zł 259,99 zł brutto 259,99 zł 399,99 zł 5199.80 pkt.
Saturator do wody gazowanej SodaStream Terra - Czarny zestaw startowy
Promocja
( Brak opinii ) Saturator do wody gazowanej SodaStream Terra - Czarny zestaw startowy
193,49 zł netto 399,99 zł 237,99 zł brutto 237,99 zł 399,99 zł 4759.80 pkt.
Saturator do wody gazowanej SodaStream Art - Czarny zestaw
Promocja
( Brak opinii ) Saturator do wody gazowanej SodaStream Art - Czarny zestaw
300,00 zł netto 499,00 zł 369,00 zł brutto 369,00 zł 499,00 zł 9980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel