Kawa mielona YoCo Coffee

ilość znalezionych towarów: 14

  Właśnie jesteś w miejscu, w którym odkryjesz nowe wymiary smaku kawy mielonej! Zaczynając od kofeiny, mamy coś dla każdego – od kaw o delikatnym bukiecie, po pełne aromatu bezkofeinowe opcje, dzięki którym będziesz cieszyć się po prostu wybornym smakiem bez efektu pobudzenia. Tak więc kawa mielona YoCo Coffee jest u nas dostępna także w bezkofeinowej wersji.

  Kawa mielona YoCo Coffee – tradycyjna a może smakowa?

  Tradycyjny smak małej czarnej, a może aromat truskawki, toffi, a nawet cukierków? Oferujemy kawę mieloną YoCo Coffee w wielu smakach, co sprawia, że każdego dnia można delektować się całkowicie inną odmianą. Są one zamknięte w poręcznych saszetkach, które zabierzesz ze sobą w podróż lub do biura. Skorzystają z nich również właściciele hoteli, ponieważ mogą podarować je gościom jako miłe przywitanie w pokoju.

  Kawa mielona YoCo Coffee to 100% arabika z polskiej palarni, co docenią zwolennicy kawy single. Arabika sprawia, że mała czarna jest nieco delikatniejsza, mniej goryczkowata i kwaskowata.

  Dużą popularnością cieszy się na przykład kawa truskawkowa – odkryła ją plantatorka Luz Helena, która fermentowała i suszyła zielone ziarna kawy razem z truskawkami. To jednak niejedyna propozycja, ponieważ możesz też zdecydować się na wyjątkowość smaku wanilii, moreli lub mlecznej czekolady – możliwości jest ogrom. W Konesso prym wiedzie kawa mielona tylko od renomowanych producentów i ze sprawdzonego źródła. Z pewnością docenisz wygodę jej przygotowania, przyjazną cenę i uniwersalność!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel