Młynki do kawy Bialetti

ilość znalezionych towarów: 1

  Bialetti to znana na całym świecie włoska firma, która słynie przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości kawiarek. Początki firmy sięgają 1919 roku, keidy to jej założyciel Alfonso Bialetti otworzył własny warsztat z produktami aluminiowymi. Pierwsza kawiarka Bialetti powstała w 1933 roku i odniosła ogromny sukces, dlatego każdy kolejny model pod wieloma względami przypomina pierwotny projekt. Pomimo tego, że Bialetti jest niekwestionowanym liderem wśród producentów kawiarek, to wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w swojej ofercie posiada wiele innych akcesoriów kawowych. Są to zaparzacze french press, spieniacze mleka, kubki, filiżanki oraz młynki do kawy ziarnistej.

  Młynek Bialetti

  Ręczne młynki do kawy Bialetti zostały stworzone z myślą o domowych użytkownikach kawiarek. Młynki są wyposażone w ceramiczne żarna, które gwarantują równy i precyzyjny przemiał idealnie dostosowany do ciśnieniowych metod parzenia. Szklany pojemnik na zmieloną kawę w młynku posiada miarkę, która odpowiada rozmiarom kawiarek Bialetti. Mieląc kawę w młynku Bialetti, możemy w łatwy sposób odmierzyć przemiał dostosowany do naszego czajniczka.

  Młynki do kawy Bialetti to urządzenia przeznaczone do użytku domowego. Niewielkie rozmiary, prosta budowa i bardzo łatwa obsługa sprawiają, że ręczne młynki Bialetti doskonale sprawdzą się w każdej podróży. Młynek Bialetti dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i czerwonej, dzięki czemu możemy dobrać go według własnego gustu.

  W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz akcesoria do kawy marki Bialetti, w tym ręczny młynek do kawy Bialetti, z którym przygotujesz swoją ulubioną włoską kawę.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel